Mravenčí práce

Obrázek uživatele Ness
Fandom: 
Úvodní poznámka: 

A/N: Pozor, obsahuje SPOILERY. Pokud neznáte, super knížky i seriál. A až se naučím to neviditené písmo pořádně vkládat podle návodu od úžasné Keneu, tak dodám nějaké vysvětlení i pro neznalce.

Drabble: 

Povzdechla si a promasírovala si zatuhlý krk, pak se znovu sehnula k hromadě lejster. Kde jen ten zatracený Skot může být?! Sám o sobě byl muž jejího života nepřehlédnutelný výškou a rudými vlasy, což ovšem není pro hledání v historických záznamech zrovna ideální. Doufala ale, že v záznamech po Cullodenu někde najde zmínku díky jeho charisma, které k němu táhlo lidi jako můry k plameni.
Claire bylo jasné, že hledat jehlu v kupce sena by bylo snazší, ale bylo jí jedno, kolik archů popsaných vybledlým nebo nerozluštitelným rukopisem budou muset ještě projít - teď, když ví, že přežil, Jamieho prostě najde.

Komentáře

Obrázek uživatele Tenny

Já jsem zatím viděla jenom pár dílů seriálu a četla jenom část knihy, ale hrozně se mi to líbí. Vážně to musím dočíst, protože mě tohle drabble hrozně navnadilo. :D Úplně cítím tu její dychtivost ho najít. :)
*jde pro knihu do knihovničky*

-A A +A