Láska k lezení

Obrázek uživatele Envy
Drabble: 

"Slez z toho stromu dolů na zem!" říkali jí, pořád a neustále jí to opakovali. Její babička byla snad ze všech nejhorší - "Nelez na ten strom! Ještě tak aby ti to zůstalo, holčičky po stromech nelezou! Jaký chlapec by tě pak chtěl? Pojď, pojď si hrát tady s panenkama!" Dívka jen nasadila zachmuřený výraz a slezla dolů, aby se vyhnula dalšímu křiku.

Na vysoké se odstěhovala od rodičů a kontaktu s příbuznými se vyhýbala pod záminkou náročného učení. Ve skutečnosti trávila volný čas na lezecké stěně, v létě i na lanové dráze vysoko ve stromech, a žádný chlapec jí nechyběl.

Závěrečná poznámka: 

Skoro by to byl můj život až na pár drobných detailů :)

Komentáře

Obrázek uživatele Peggy Tail

Tohle se ti povedlo! Je v tom cítit tvoje duše.

Obrázek uživatele Carmen

Pfch. Co by holčičky nelezly! Já byla taky na stromě nebo na plotě nebo u prarodičů na okně v jednom kuse :D Nějaký panenky, to tak.
Moc hezký drabble. Jen je mi trochu líto, že musela to lezení tajit.

Teda, zaplaťpámbu, že tohle mi do hlavy nehustili. No, lezení mi vlastně zůstalo, i když lezu jen tak rukama nohama, jako sport to nepěstuju.

Obrázek uživatele Kumiko

Správně! Člověk by se něčeho takového rozhodně neměl vzdát. :-)

Obrázek uživatele Tora

:) jo holčičky, sukýnky, bílý punčocháčky.. ještě že už je to dneska jiný.

Obrázek uživatele Lee

:) Taky miluju lezení na stromy. A chodila jsme na horolezectví, i když jen na základce... Táta mě vychovával vždycky spíš jako kluka, takže jsem nikdy neměla omezený přístup k mečům, pistolím, vojáčkům a stromům. :) (Ale teda, že by holky nelezly na stromy, jsem nikdy neslyšela. Že se neperou, to i jo, ale stromy?)

-A A +A