Ta-runda runda runda rom

Obrázek uživatele strigga
Úvodní poznámka: 
Fandom: 
Drabble: 

Jejich kořeny prorostly hluboko do základů země. Srůstali jeden s druhým, pomáhali si. Oblékali se do mechu a nechali lišejník, aby do jejich kůry vyrýval barevné mapy. Někdy na nich zahlédli záblesk svých ztracených družek, ale z místa se nepohnuli. Smířili se s tím, že už je neuvidí, že zemřou a smrt bude pomalá, pomalá jako jejich životy, a odejdou ze Středozemě zapomenutí, zasutí ve starých legendách.
A pak se nějak stalo, že se země otřásla, když z ní své kořeny vytrhali ven, když vyrazili na Železný pas a duněli svou bojechtivou píseň.
Protože smířit se šlo, ale zapomenout nikdy.

Závěrečná poznámka: 

Ahoj kamarádi,
jen jsem vám chtěla dát vědět, že letos to s vámi asi neprožiju. Kombinace "dvoje roky odkládané státnice - roky odkládaná bakalářka - roky odkládané nedodělané předměty - opakování už dodělaných předmětů - práce a svatba pár dní po státnicích" mě poněkud vyčerpává. Je mi jasný, že jsou tu borci, co by to zvládli i při DMD a ještě u toho stihli vymyslet teorii relativity, ale bohužel se mezi ně neřadím. :D Takže to vidím letos spíš na příležitostný čtení, a jestli neodolám nějakýmu tématu, tak i něco napíšu.
No, ale nějak už jsem neodolala tomu nultýmu. Ehm. :D

Komentáře

Obrázek uživatele Arenga

držím palce, ať to všechno zvládneš a doufám, že si taky příležitostně od tebe něco přečtu /klidně při každé příležitosti ;-)/

Obrázek uživatele Aries

Takové věci se přece nedělají v dubnu! Držím palce, ať to všechno odsejpá k plné spokojenosti a neudři se :-)

Obrázek uživatele kopapaka

Enti takhle brzo? :)
Pěkné, moc pěkné!

Strigga, budeš nám chýbať, ale držím palce, nech to všetko dobre dopadne :)
Tvoje drabble ma veľmi chytilo za srdce. V posledných dňoch sa totiž cítim podobne ako Enti. To všetky tie demonštrácie...
Protože smířit se šlo, ale zapomenout nikdy.

Obrázek uživatele Profesor

Držím palce, abys vše zdárně zvládla.

Pěkné drabble. Moc pěkné.

Obrázek uživatele Tora

Jejda, budeš mi chybět moc, tvoji agenti s lžičkami jsou nezapomenutelní... držím palce, ať ti vše vyjde, jak si představuješ a přeješ.
Drž se.

Obrázek uživatele Giles Rigby

Taky se přidávám k držičům palců a pěstí!

Obrázek uživatele Tenny

To znám, to znám... Naštěstí se mi podařilo zmáknout státnice i obhajobu teď v lednu, takže jsem konečně po dlouhé době volná. Budu držet palce, abys své útrapy zdárně přežila. :)
A drabble krásné, Enty já ráda...

Obrázek uživatele KattyV

Škoda, přeškoda, budeš tady chybět. Ale chápu. Snad občas přece jen nějakému tématu neodoláš.
Enty já mám moc ráda, takže drabble se líbí.

Obrázek uživatele strigga

Dík moc všem. Budu se snažit, i když moc nadějně svou situaci nevidím :D a doufám, že se mi povede aspoň občas vás všechny číst!

Obrázek uživatele Faob

Já vlastně Pána prstenů nikdy nečetl, ale v dětství nám to nahlas četla máma: a co si rozhodně pamatuji, že Stromovouse jsem miloval... Krásněs to vybavila, i s tím názvem jsem najednou zpátky. Díky.

Ahoj,
no je to škoda, moc bys tu chyběla, ale já to taky dost možná pro letošek zabalím.
Ale zrovna tohleto se opravdu moc povedlo, umíš psát hezký věci na fandom, na který mám ta nejpřísnější měřítka a příběh entů mě oslovuje.

-A A +A