„Podáš mi prosím džus, babi?“
„Ráda bych, zlato, ale děda ho celý vysosal.“
„Tak pozor! Nemohl jsem nic vysosat, neboť nemám sosáček," ohradí se děda.
„Sosáčky mají motýli,“ uplatní biologických poznatek Tilda.
„To je fuk, každopádně džus došel.“
„Jak došel? To bych nepil, jestli to chodí.“
„To byl idiom.“
„Kdo je idiot?“ zbystří na okamžik Vilda, který se dosud toulal v krajích vlastní fantazie a hovor příliš nevnímal.
„Nejspíš já. Že čekám v téhle rodině normální reakci na normální prosbu,“ zakoulí očima Rebeka a vyrazí si natočit sklenici vody.
„Sosáčkama sosáme,“ pobrukuje si Vilda nepřítomně a vlastně ani neví proč.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
To je hezký, takový ze života
Oliver
To je hezký, takový ze života. :D
Jo, jo. Podobně smysluplných
zirafice
Jo, jo. Podobně smysluplných diskusí už jsem absolovovala, jéje :D. Občas člověk jen tiše zírá. Ale aspoň se nenudí.
Pobavilo,
Profesor
moc pobavilo.:-)
Dík, to jsem ráda :)
zirafice
Dík, to jsem ráda :)
to je takový něžný
Tora
to je takový něžný
:)
zirafice
:)
Moc pěkné, líbí se mi ta
Aplír
Moc pěkné, líbí se mi ta slovní hříčka.
Díky :)
zirafice
Díky :)
Krásný rozhovor :-D
Rya
Krásný rozhovor :-D
Dík :-)
zirafice
Dík :-)
:D To je krásná hra se slovy.
Terda
:D To je krásná hra se slovy.
Děkuji moc :-)
zirafice
Děkuji moc :-)
Velmi pěkné, milé :)
Lejdynka
Velmi pěkné, milé :)
Díky :-)
zirafice
Díky :-)