Loňská nadílka

Obrázek uživatele sos
Rok: 
Rok 2 011

Milí Ježíšci a jejich čtenáři! V půli února vám chceme moc poděkovat za krásné prodloužené Vánoce, které ještě neskončily, neb některé příběhy budou pokračovat! (Koukejte je dopsat, jinak si ukoušeme nehty netrpělivostí!)

Jediné, co nás mrzí, je, že dva účastníci Vánoční nadílky dosud neobdrželi dárek. Rozhodli jsme se tedy po loňském vzoru pro malou kompenzaci, která vám zároveň pomůže zahřát drabblovací motory.
V tomto týdnu zde zveřejníme přání dosud neobdarovaných. Kdokoli může do komentářů k jakémukoli z těchto přání napsat drabble (a klidně double drabble nebo tripple drabble a klidně víc než jedno...). Drabble je možné přidávat až do zahájení DMD, tedy do 31. 3. 2011. Pro psaní drabble platí jediné pravidlo - respektujte přání a podmínky obdarovaného stejně, jako kdybyste mu psali pravou vánoční povídku. Odměnou vám nebude mrzký bodík, ale radost z tvorby a radost obdarovaného! (Jestliže si to bude obdarovaný přát, může ukončit psaní drabble dříve, třeba kdyby měl pocit, že už nemá pro samé dárky kam hlavu složit :)

Dvěma nekomunikujícím Ježíškům byly zablokovány jejich autorské účty až do ukončení letošního DMD. Poté bude vše zapomenuto.

-A A +A