Sirius Black

Obrázek uživatele Owes

Sami doma

Obdarovaný: 
Remi
Fandom: 

Milá Remi,

doufám, že nebudeš zklamaná skutečností, že jsem si Tě letos opět vybral já. Měl jsem nezvladatelnou chuť napsat wolfstar a Ty jsi byla tím nejpříhodnějším obdarovaným.
Přeji Ti krásné prožití vánočních svátků a do nového roku co nejvíce smíchu a radosti.

Owes

Obrázek uživatele Esti Vera

Kyselá pravda

Obdarovaný: 
Carmen
Fandom: 

Milá Carmen,
ve svém přání jsi zmínila, že by Tě potěšila povídka podávající druhý úhel pohledu na nějakou notoricky známou skutečnost z fandomu a že Tě baví HP a Poberti. Pokusila jsem si tedy trochu pohrát s otázkou: jaký má Albus Brumbál opravdu vztah k citrónovým bonbónům?
Omlouvám se za pozdější doručení.
Přeji hezké čtení a snad se dárek bude líbit,
Esti Vera

Varování: Nebetováno, týrání zvířátka (pouze zmínka, nijak explicitně)
Prohlášení: Tato povídka nebyla sepsána za účelem zisku. Jsou v ní využity postavy a události, které jsou duševním vlastnictvím J.K. Rowlingové.

Obrázek uživatele Urrsari

Súmrak Záškodníkov (pokračovanie)

Obdarovaný: 
strigga
Fandom: 

Dvere sa s treskotom zavreli. Mladík, čítajúci pri stole Proroka, sa takmer ani neobťažoval zdvihnúť hlavu. Tušil, kto to je. A naozaj, do miestnosti sa ako voda vrútil Sirius.
„Ani sa ma neopýtaš, ako mi to išlo?“ oboril sa na Námesačníka, ktorý mu venoval nevzrušený pohľad.
„Nemusím. Vidím,“ kývol rukou smerom k Tichošľapovi.
Ten odfrkol, ale uznal, že zo špinavého kabáta, roztrhaných nohavíc, strapatých vlasov a rozhnevaného výrazu je to jasné.

Obrázek uživatele Urrsari

Súmrak Záškodníkov (na pokračovanie)

Obdarovaný: 
strigga
Fandom: 

Pre striggu od Ježiška. Dúfam, že sa bude páčiť.

Šťastné a veselé

Milá Rebelko, věř nebo ne, tahle povídka vznikla přesně v téhle podobě ještě před Vánocemi, jenže pak se to celé nějak zvrtlo, v noci po Štědrém dnu jsem se regulérně pokusila umřít a moje Vánoce nebyly ani šťastné ani veselé. Teď už jsem docela v pořádku, ale pro změnu se toho na mě navalilo tolik, že jsem na tvojí povídku prostě zapomněla. Danae ji u mě urgovala a mně najednou připadala hloupá a krátká :-( ale ať jsem s ní tenhle týden dělala cokoli, natáhnout se mi ji nepodařilo. Takže tady máš povídku a slibuji, že jen co budu mít trochu času, pokusím se být talentovanějším ježíškem a napíšu ti ještě jednu. Třeba k Velikonocům. A teď už, šťastné a veselé!

Za závojem

Povídka pro Calwenku, která si přála, aby Sirius a Severus spolu prožili hezké Vánoce. Děkuji Calwenko :-)) A kdyby se ti povídka náhodou nelíbila, což se klidně může stát, tak máš u mě pozvání na velký zmrzlinový pohár!

-A A +A