Vánoční nadílka

Obrázek uživatele Terda

Co způsobil pirát Ohnivec a ani o tom nevěděl

Obdarovaný: 
Ebženka

Milá Ebženko,
moc se omlouvám za to zdržení, příště se polepším. Určitě!
Snad se na mě nebudeš zlobit, že jsem nakonec nezavítala do žádného z Tebou nabízených fandomů. Nějak mi nejde vtírat se do cizích světů na dobu delší než krátkou. Přesto jsem se pokusila splnit Tvé druhé přání a doufám, že Tě potěší aspoň trošičku.

P.S.: Za zbetění převelice děkuji Rye.

Obrázek uživatele Lady Aludnev

Napříč K-prostorem

Obdarovaný: 
Hippopotamie

Fandomy: Zeměplocha, Dobrá znamení
Přístupnost: bez omezení
Prohlášení: Postavy patří Terrymu Pratchettovi a Neilu Gaimanovi a napsáním jsem získala pouze pocit z dobře vykonané práce.
Poznámka 1: Jako tvůj osobní Ježíšek ti (trochu opožděně) přináším druhou povídku. Letošní podzim a zimu pro mě byl hlavním fandomem Dobrá znamení. Hlavně proto, že jsem na tu knihu dělala referát do školy (učitelka říkala, že je moc dlouhý a podrobný, ale já jsem se jen snažila vystihnout, proč je to tak boží) a pak jsem ji ještě předčítala Ať-je-to-co-je-to-tak-jsem-tovi.
Poznámka 2: Odehrává se těsně před začátkem Magického prazdroje.
Poznámka 3: Něco z tohohle crossoveru určitě ještě napíšu. Líbí se mi.

Obrázek uživatele Blanca

Dvanáct dnů Vánoc

Obdarovaný: 
Danae

Milá Danae,
jako tvůj zpožděný Ježíšek se velmi omlouvám a kaji. Nevím, jak moc má povídka splní tvá očekávání. Měla být drobná, a vlastně bez pointy. Pointu dostala na naléhání mého muže. A narostla sama od sebe do rozměru, který mě poněkud děsí. Zase se ale snaží integrovat obě tvoje přání, tak snad v ní najdeš alespoň něco líbivého.
Tvoje
Ježi-Blanca

P.S.: Pokud zůstaly nějaké chybky, omlouvám se za ně předem.

-A A +A