Barbarella

Obrázek uživatele Rebelka

Barbarella - úvod do fandomu

Píše se rok 40 000. Anti-gravitační sex-bomba Barbarella je ze svého klidného poletování vyrušena žádostí prezidenta Země, aby zachránila svět před zlými úmysly vědce Durana Durana.

Najít herečku, která by roli promiskuitní kosmonautky Barbarelly přijala, se ukázalo jako více než velký problém. Raquel Welchová ji odmítla rovnou, a když se ji producent Dino de Laurentis pokusil vnutit vycházející hvězdičce Virně Lisiové, rozplakala se, zrušila svůj hollywoodský kontrakt a vrátila se zpět do Itálie.

Role Barbarelly později ležela Fondové natolik v žaludku, že přiměla svého manžela - digitálního magnáta Teda Turnera - aby film koupil a strčil ho do archivu, kde vydržel až do roku 1991. Důvodem jeho znovuvytažení na svět byl rozpad jejich manželství. Pokaždé, když se dvojice pohádala, zavolal Turner do své televize Superstation WTBS a přikázal pouštět Barbarellu. Jednu dobu ji stanice dokonce vysílala 4x týdně.

http://video.csfd.cz/files/videos/video/157/914/157914801_55f505.webm

Fandom: 
Obrázek uživatele Rebelka

Dokonalá

Fandom: 
Úvodní poznámka: 

Já to prostě udělám.
Mým soukromým cílem pro letošní DMD bylo šířit Barbarellu. Vy, kdo tuto perlu mezi všemi perlami neznáte, napravte svou hříšnou nevědomost.
Závěrem si dovoluji podotknout, že za jakoukoliv nemajetkovou újmu způsobenou sledováním Barbarelly nenesu žádnou odpovědnost a tímto Vám rovněž oznamuji možnost vzniku takovéto újmy ve smyslu ust. § 2902 občanského zákoníku.

To, že si Barbarella po TOM zpívá, vymyslela Julie, ale myslím, že je to i kanonické.

Drabble: 

O Barbarelle Vám povím jen jedno - vždycky si po TOM zpívá.
(O TOM Vám povím jedno - znamená to sex.)
V té chvíli vesmír slastně zavzdychá a fascinovaně zastaví svůj běh, andělé (včetně toho, kterého má Barbarella schovaného pod postelí) umlknou a roní slzy a kapitáni vesmírných lodí mění kurzy a jako ve zpomaleném záběru, s očima fanaticky rozšířenýma, vráží do okolních asteroidů doufajíce, že se dostanou do nebe a že tam na ně bude čekat ONA.
Tohle ovšem Barbarella ve své neskonalé skromnosti a pokoře netuší a dál šíří i do nejzapadlejších galaxií lásku ve své vesmírné lodi vystlané plyšem.

Obrázek uživatele Ebženka

Zcela nepravděpodobná eventualita

Obdarovaný: 
Rebelka

Milá Rebelko, tento dárek ti dávám navíc, protože jsi nebyla mou oficiální obdarovanou, ale tvoje téma mě zasáhlo jako tuna cihel. Prostě jsem to musela napsat. Výsledek úplně neodpovídá nadšení, s kterým jsem to psala, ale když musíš, tak musíš. Přece to nezamknu do šuplíku!

Obrázek uživatele Julie

Králičí bonus

Obdarovaný: 
Rebelka

Souhrn: Úchylné drabble, fakt úchylné!
Přístupnost: Snad možná raději už od těch 18.

Obrázek uživatele Julie

Anděl a Barbarella (aneb čert a Káča reloded)

Obdarovaný: 
Rebelka

Přístupnost: od patnácti, minimálně! Slabší jedinci až po desáté hodině. Pokud nevíte, co je zač Barbarella, tak to rozhodně nečtěte!
Shrnutí: viz název

-A A +A