Youtube

Obrázek uživatele Giles Rigby

Tohle je vítězství!!!

Fandom: 
Úvodní poznámka: 

Nakonec jsem zvolila fandom YouTube, abych zbytečně nezakládala nové, ale vězte, že jde o Ultimate Epic Battle Simulator

Drabble: 

Dámy a pánové, pamatujete na velkolepou bitvu vybojovanou na tomto poli? Možná ne. Tučňáci nejsou mistři v psaní historických záznamů. Byla to celkem katastrofa. Děsivý masakr. Tisíce tučňáků padly. Ale poučili se. Bohužel ne až tak tolik. I když jim další bitva přinesla konečně vítězství, zaznamenali také těžké ztráty. Ale nevzdávali se. Postupně bojovali s tisícovkami kuřat, statisíci klokanů, desítkami stolečků. Porazili římské legie, neohrožené Sparťany i elfské lučištníky. Až se z hlubin jejich armády vynořil hrdina, neporazitelné monstrum! A tento roztomilý tučňáček, naše statečné ptačisko, se nyní postaví... Miliardě morčat! Otázka zní: Kdo zvítězí v nejepičtější bitvě všech dob?

Obrázek uživatele Karin Schecter

Ten týden v březnu

Fandom: 
Drabble: 

Další pozdrav, úsměv, další podání ruky. Duha, víly a jednorožci. Všechno se mu to míchalo před očima. Barvy i tváře. Ucítil pevný dotek dlaně na bedrech.
"Jsi v pořádku?" zeptal se Phil diskrétně. Byli pozvaní do YouTube Space, mluvit o svých kanálech a projektech. Seznámit se s pár lidmi.

Jen za nimi zaklaply dveře, Dan se málem sesunul na podlahu. Předstírat, že je v pořádku bylo vyčerpávající. Nechal Phila, aby ho dovedl do ložnice. To, když ho převlékal do pyžama a ukládal do postele, skoro nevnímal. Už mu bylo zase špatně od žaludku. Ještě, že na to nemusel být sám.

Závěrečná poznámka: 

Přibližně před rokem nám Dan Howell oznámil, že byl týden v březnu, kdy se něco stalo a že mu máme připomenout za pár měsíců, aby nám to vysvětlil. Nakonec se z "that week in March" prakticky stalo meme a hodně lidí ho otravovalo a vymýšlelo konspirační teorie (protože očividně nepoužívají mozek). Pak nám řekl, že si zapomněl dojít pro novej recept pro antidepresiva a musel vydržet týden bez nich a samozřejmě to byla noční můra, protože nebyl ještě připravený je vysadit.

Obrázek uživatele Giles Rigby

Unboxing v bývalé pojišťovně

Úvodní poznámka: 

Konečně jsem použila všechna příslovce, která jsem vyškrtala z předchozích drabblů;) Případně se omlouvám za hóóódně černý humor.

Drabble: 

"Tak, žaby, dneska mi teda konečně dorazil balíček! Nó, je mi líto, že vy teda zase nic. Tak to tady spolu můžem aspoň otevřít... Nó, takže na to kouknem... Obal je takovej trochu, éhm, nó, už to někdo otvíral... Takže, tady první věcička, co tu máme. Tak máme rukavice. Jako jsou moc pěkný... Barvička je fájn, ale přece jenom bych tady jako snesla trochu teplejší. Tak, dál tu vidím tadyhle sacharínový tabletky. To je takový jako... klasika. Jako nenápaditý. Přiznávám, že mě maličko mrzí, že z čokolády zůstal jen staniol. Ale byla švýcarská! Takže teda jako na dálku děkujem, mami."

Závěrečná poznámka: 

"Žaby" je nářeční výraz, který používá naše babička;)
A bývalá pojišťovna... je podle wiki "známa pro svoje překrásné parketové podlahy a světlezelené stěny"... Já bych to možná popsala trochu jinak. A teď mě láká zůstat v té expojišťovně i pro téma na 21. 4.

Obrázek uživatele Lejdynka

Oh, you touch my Bleskobrk

Úvodní poznámka: 

https://www.youtube.com/watch?v=Zf62p2kCaVY

Pusťte si to k tomu, abyste pochopili, o čem to je. Je to 18+, protože je to úchylný, sežere vám to mozek a tak různě. Jo, a v podstatě se musíte podívat na klip.
PARDON, OMLOUVÁM SE, NEMŮŽU TO DOSTAT Z HLAVY.

Drabble: 

Na slovíčko, smím prosit, pane profesore Snape, jen maličký rozhovor?

*VÝRAZ.*

Ale no tak, nebuďte taková netýkavka! *úsměv* Přece jsme všichni viděli to video! Jako kdyby udělali kozla zahradníkem! *smích*

*HLASITÉ MLČENÍ.*

Naše čtenáře by zajímalo, proč jste se tak odchýlil od své dráhy profesora lektvarů! Připadáte si neukojený?

*VRRRRR.*

Mohu vás ve svém článku citovat?

*VLKODLAKVRRRR*

Nebo bych alespoň mohla zmínit fakt, že vás Potter nazývá svou love toy? Byl dobrý? Dostal body nebo jste mu je odebral?

"Ujišťuji vás, že Potter už má dávno jiné hračky," opáčil důstojně Snape, proměnil babu v papouška a odšustil natáčet druhý díl.

Obrázek uživatele Karin Schecter

Declaration of Love

Fandom: 
Úvodní poznámka: 

I wasn't planning on writing about them twice in a few days, but I had to. You don't need to know them, the drabble works on its own. Inspired by their actual story.
P.S.: Most of my drabbles are depressing or at least somewhere in between, so enjoy something that basically bathes in sugar.

Drabble: 

Before I met you, I was alone. I had no close friends and I've never fallen in love. My parents didn't care either. But then I found you. A stupid teenage crush. I doubt I'd still be here if you weren't by my side. I love you, Phil.

After we finally met, after all those unbelievably long skype calls we've had, everything felt right. And when you kissed me, my heart did that flippy-over thing for the first time in my life. So... that was nice. I can't imagine my life without you, anymore. I love you, too, Dan.

Závěrečná poznámka: 

"The flippy-over thing" is a quote from Phil and it's so adorable I had to use it. It's from a certain video we do not speak about *dramatic voice and facial expression*

Obrázek uživatele Karin Schecter

You Say Potato I Say Satan

Fandom: 
Úvodní poznámka: 

I wanted to write something completely different. And then I watched the video and I couldn't go back anymore. I highly recommend reading it in a dramatic voice.

The drabble is about what happened after this video: https://www.youtube.com/watch?v=XaXLJdqNXdY&t=0s (you don't have to watch it, but you will probably be even more confused)

Drabble: 

His heart was singing and brain was on fire. His whole body was shivering with anticipation. The day finally came. It felt like a miracle, seeing Him here. And now, they will finally be reborn. New life. Just as he promised.
Daniel turned off the camera and walked towards Satan, who was holding Phil's unconscious body in his muscular arms. Dan smiled a little, watching Phil's half-naked body covered in paint that looked like a fresh warm blood.
"It's time, love," he whispered while caressing Phil's hair. He planted a kiss on his husband's forehead. "It's time to go home."

Obrázek uživatele Charlie

NOT WANTED!

Fandom: 
Úvodní poznámka: 

song fic: inspirovala mě píseň Duck song (píseň s obrázky/píseň s textem).

Drabble: 

Viděli jste v okolí roztomilé žluté kačátko?
Jste povoláním prodavač nebo prodavačka a zdánlivě nevinně se vás přišlo zeptat,
jestli nevedete věc, která rozhodně nespadá pod zaměření vašeho obchodu?
NENAVAZUJTE S NÍM NIKDY ZNOVU KONTAKT!
(ten kachní satan vám udělá ze života peklo)
ZLIKVIDUJTE HO DŘÍV NEŽ ON ZLIKVIDUJE VÁS!
Závěrečná poznámka: 

Edit: při psaní tohoto drabblete nebyla zraněna žádná kachnička. Autorka v žádném případě nepodporuje ani nemá nic společného s mizením kachniček!

-A A +A