Velkým plyšovým medvědům se nestávají špatné věci

warning: Creating default object from empty value in /data/www/10259/sosaci_net/test/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Velkým plyšovým medvědům se nestávají špatné věci 4

Vynechme obligátní výmluvy.
Dokončení příběhu je tady.
Pokud nepochopíte, porucha pravděpodobně není na vašem přijímači.
Promiň Ale.

Velkým plyšovým medvědům se nestávají špatné věci 3

A protože druhá uveřejněná část mě nakopla k dalšímu tvoření, tak jsou tu další dvě stránky podivuhodně zamotaného příběhu.
Věnováno všem kdo čtou a nechápavě při tom kroutí hlavou ;o)

Velkým plyšovým medvědům se nestávají špatné věci 2

Když jsem loni v létě tvrdila, že ten příběh dokončím, myslela jsem to vážně. Jen to prostě bude trvat trošku delší dobu, než jsem si původně myslela.
Ale abyste věděli, že jsem ještě pořád nezapomněla (a protože mě Julie a KaTužka upomínaly) tak alespoň další dvě stránky.
Varování: Vypadá to možná trochu zmateně, ale fakt pro to mám důvody.

Velkým plyšovým medvědům se nestávají špatné věci 1

Název: Velkým plyšovým medvědům se nestávají špatné věci
Autor: Aveva
Přístupnost: od 12 let
Poznámka: Jak už to tak bývá, příběh, který jsem původně chtěla do dobročinnosti napsat, jsem napsat nezvládla, musí tedy dobročinnost vzít zavděk začátkem příběhu poněkud jiného. Prozatím jsou hotové tři strany a dokončení... bude, časem :o)
A kdyby si chtěl příběh vybrat, koho podpořit, vybral by si nejspíše projekt Zvíře v nouzi, podpořit lze dárcovskou SMS ve tvaru DMS ZVIREVNOUZI na telefonní číslo 87 777
Varování: Povídka není povídka, ale komiks vyvedený v pestrých barvách a kromě HP a špetky Budče obsahuje ještě odkazy na britské seriály Doctor Who a Torchwood. (Ale mám tak nějak dojem, že pro pochopení zápletky netřeba pochopit odkazy, ale pokud neznáte, neužijete si všechno.)
Shrnutí: Abych to tak trochu vysvětlila. Na začátku to byla jen suchá fakta o Torchwoodu–Prasinky. Pak se mi do toho dostal děj, příběh se z Británie přesunul do Budče a pak zase zpátky do Británie. A nakonec, zapomeňte na nějakou faktografickou hodnotu, je z toho příběh o chlapci, který tak docela nezapomněl.
Poděkování: Šíleným fanynkám Torchwoodu za tu polední snídani na Festivalu fantazie, kdy přišla na přetřes TA myšlenka, která mi byla přidělena ke zpracování a která pořád ještě leží v základech tohoto příběhu.
Prohlášení: Bradavice, přilehlé okolí a některé postavy patří Rowlingové, některé další rekvizity pak Russelu T. Davisovi a název jsem si vypůjčila od svého brášky. Ani jeden z nich o tom neví.