Vanoce 2009

Obrázek uživatele Arengil

Merlin 2

Předem mého dlouho očekávaného dárečku se Julince omlouvám, že na druhou část musela tak dlouho čekat. Hezké Vánoce! :)

Fandom: multicrossover
Předchozí díl
Shrnutí předchozího: Objeví se muž, jenž se prohlašuje za druida a králotvůrce Merlina. Na tom by ještě nebylo nic divného – takových lidí je v péči Sv. Munga víc než dost – nebýt toho, že tenhle je pravý, což kdoví proč vadí Doktorovi. A Jack konečně našel někoho, kdo líbá skoro stejně dobře jako on sám, z čehož je lehce podrážděný. Zřejmě si napříště bude muset lépe ohlídat svá know-how. A Doktor bez ohledu na svůj původ malinko žárlí a nevěří na magii.
Prohlášení: Kromě minule jmenovaného jsem si vypůjčila i něco od R. Holdstocka a J. R. R. Tolkiena.
Dále bych chtěla podotknout, že jsem si plně vědoma toho, že tenhle díl je jeden velký časový paradox, ale doufám, že jednak mi to Julie promine, protože při psaní jsem byla toho času nepříčetná, a jednak se čarodějové občas dožívají vysokého věku. :)
Varování: Nikdy nevěřte skartovačce. A když už jsme u toho – ani Jackovi!

Obrázek uživatele angie77

Hrátky s osudem 2

Věnováno Keneu
Poněkud opožděné pokračování vánoční povídky... Bohužel zatím nikoli konečné, ale další díly (pravděpodobně dva) by se tu měly objevit v rozumnějším časovém horizontu.
Shrnutí: Co se stane (může stát), když Gandalf a Dumbledore tajně soutěží o to, kdo z nich je moudřejší a mocnější? V tomto dílu se podíváme do Bradavic...
Varování: Nesnažte se v tom vidět nutně logiku a smysl... nemuseli byste je najít.
Prohlášení: Za povídku nedostanu velmi pravděpodobně vůbec nic. Hemží se v ní postavy vytvořené panem Tolkienem a paní Rowlingovou, ale chovají se tak nějak nespoutaně.

Obrázek uživatele sos

Povánoční poděkování

V předvečer postního období děkujeme všem účastníkům Vánoční nadílky 2009 za krásné dárečky, a za to, že je obdrželi všichni obdarovaní. Mají z nich jistě radost nejen oni, ale i spousta dalších čtenářů. U tří povídek z letošní nadílky, u jedné z té minulé a u dvou z Letní dobročinnosti se můžeme těšít na další kapitoly - a my se těšíme, takže na nás, autoři, nezapomeňte! Kdyby vámi vložená další kapitola nebyla zveřejněna do 24 hodin, upozorněte nás na sos.hp.ff zavináč gmail tečka com. No a těšte se na další :)

Šťastné a veselé

Milá Rebelko, věř nebo ne, tahle povídka vznikla přesně v téhle podobě ještě před Vánocemi, jenže pak se to celé nějak zvrtlo, v noci po Štědrém dnu jsem se regulérně pokusila umřít a moje Vánoce nebyly ani šťastné ani veselé. Teď už jsem docela v pořádku, ale pro změnu se toho na mě navalilo tolik, že jsem na tvojí povídku prostě zapomněla. Danae ji u mě urgovala a mně najednou připadala hloupá a krátká :-( ale ať jsem s ní tenhle týden dělala cokoli, natáhnout se mi ji nepodařilo. Takže tady máš povídku a slibuji, že jen co budu mít trochu času, pokusím se být talentovanějším ježíškem a napíšu ti ještě jednu. Třeba k Velikonocům. A teď už, šťastné a veselé!

Kroniky rodu Malfoyů: Lektvar šťastného manželství (1. intermezzo)

Shrnutí: O životě a nápravě Luciuse Malfoye (3. část)
Věnováno Chalibdě

Kroniky rodu Malfoyů: Lektvar šťastného manželství

Shrnutí: O životě a nápravě Luciuse Malfoye
Varování: Od 15 let; místy ponuré, vánoční náladu zde nehledejte.
Prohlášení: Povídka nebyla napsána za účelem zisku a ani postavy mi nepatří.
Věnováno Chalibdě

Milá Chalibdo, vkládám sem první dvě části tvojí vánoční povídky. Velmi se ti omlouvám, že je to až teď, ale přepadlo mě několik ošklivých věcí - zkouškové období, které jsem podcenila, rodinné události a hlavně naprostá ztráta Můzy, která si vzala dovolenou - dva týdny jsem střídavě zírala na prázdný papír a vyplodila ze sebe sotva stránku textu. Dlouhé uvažování nad názvem jsem nakonec vzdala a napsala svůj první (a jediný) nápad. Taky se ti musím omluvit, že není zrovna moc (vůbec) ve vánočním duchu... a 1. kapitola především. Jsem v tom naprosto nevinně - Malfoyové mají tu odpornou tendenci, že se povídky prostě zmocní a snaží se mě vyšachovat ze hry... takže tohle z toho vylezlo. Doufám, že se ti i přesto bude líbit.
Eemh... Veselé Vánoce?

Obrázek uživatele neviathiel

Mrtvá zóna 6

Poslední část. Bez technoblábolů. Bez fyziky. A světě div se, i bez drastickýh pasáží.
Plus jedna ukradená hláška, ale už ani já sama nevím, odkud.

Obrázek uživatele neviathiel

Mrtvá zóna 5

Další část. Varování číslo jedna: Už zase jsem blbě odhadla rozsah a tahle taky není poslední. Ale ta šestá definitivně poslední bude a vložím ji v nejbližších dnech, jakmile ji dokončím. Varování číslo dvě: Drastické pasáže. Opět. A pěkně hnusný konec. Jsem si jistá, že dobře vím, za kterou pasáž mi vynadáte. Už se těším na komentáře:))) Dodatek: Žádné technobláboly. Žádná fyzika. A už po vás ani nechci, abyste hádali, které hlášky jsem vykradla a odkud.:)

Zasněženě vzpomínání

Název: Zasněžené vzpomínání
Autor: doxii
Přístupnost: bez omezení
Pár: SS/trochu HG
Shrnutí: Malá vzpomínka ze Severusova dětství a spousta sněhu...
Prohlášení: Tato povídka nebyla sepsána za účelem zisku. Jsou v ní využity postavy a události, které jsou duševním vlastnictvím J.K. Rowlingové.

Milá Anneline, moc se omlouvám, že jsi musela tak dlouho čekat na svůj dárek. Doufám že se ti bude líbit, a že tě snad i trochu potěší.

Obrázek uživatele sos

Vánoční vkládání a koutek pro opozdilce 2009

Všichni se dozajista těší, co najdou pod povídkovým stromečkem, a horečnatě dopisují své vlastní dárky...
Slyšte tedy něco uklidňujících organizačních slov. Oficiální termín pro vkládání vánočních povídek začíná 21. 12., a končí dnem předávání dárků na britských ostrovech, tedy 25. 12., 12:00 (poledne).

Stránky

-A A +A