Stálo to za to!
Navazuje přímo na Šuplík na lásku, který nemá ani jeden komentář. Styďte se.
Schůzka na Grimmauldově náměstí proběhla nad očekávání dobře. Eridani neomdlévala, nehledala telefon ani číslo do blázince, a dokonce ani neprobudila Walburgu. Obdivuhodné.
Když večer pokročil, vyjádřila přání podívat se na hvězdy. Přemístily se v objetí a nasedly na koště. Eri sice jednou chodila s motorkářkou, ale tohle se nedalo srovnat. Čirá nádhera. Vlahý vzduch, vítr ve vlasech a hvězdy na dosah ruky.
V Bradavicích na Auroru čekala soudní obsílka. Porušení zákona o utajení, protože výjimka se zřejmě vztahovala jen na heterosexuální páry. Nebo na ty, co se už nezapletli se zákonem dřív. Prostě po ní šli. Ale hvězdy zářily dál.
- Pro psaní komentářů se přihlaste.
Komentáře
A mně to ten konec nezkazil!
A mně to ten konec nezkazil! :p Mě ten konec rozněžnil ještě víc... :')
Tak to je ovšem krásné.
Tak to je ovšem krásné. Děkuji mnohokrát.
Dobrý. Nemá to holka
Dobrý. Nemá to holka jednoduchý, ale aspoň si něco užila
Děkuju moc.
Děkuju moc.
Diskrimi... ále co, pořád je
Diskrimi... ále co, pořád je to super drabble.
Ve skutečnosti to diskrimi
Ve skutečnosti to diskrimi pravděpodobně není (jen Aurora to tak vnímá), jen jsme se ještě nedostaly k tomu, to probrat. A to prosím sdílíme jednu hlavu... ;)