Z publikace Rojvol Raddle (Krucánky a kaňoury, 2000)
Přísně fakticky vzato došlo k prvnímu střetu mezi Řádem a V.O.L.D.E.M.O.R.T. už v roce 1984, a to ještě před oficiálním založením Výboru.
Stalo se to při útoku maskovaných členů Řádu na Příčnou ulici. První bystrozoři, kteří dorazili na místo, byli James Potter a Sirius Black, zakládající členové Výboru. Řád byl v přesile a po krátkém souboji oblast opustil. Speciální jednotka bystrozorů pod vedením Alastora Moodyho se dostavila se zpožděním. Toto zpoždění dokázal Moody příslušně zdůvodnit, a tak zatím nikoho nenapadlo jej s náletem spojovat.
zkratku počítám každé písmeno zvlášť, stejně jako počítadlo
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Já se tak hrozně těším, až si
strigga
Já se tak hrozně těším, až si to přečtu celý!
Znovu celý, popořadě, jo :-)
Arenga
Znovu celý, popořadě, jo :-)
Tak tak :))
strigga
Tak tak :))
Oběma děkuju za nadšení,
Voldemort
Oběma děkuju za nadšení, nejsem takový frúd, abych to psala na pokračování jako někteří účastníci. Skládám mozaiku a moc se mi tu/to líbí.
Jsi megafrúd už jen za ten
strigga
Jsi megafrúd už jen za ten nápad! :)
červená se
Voldemort
červená se
Zní to skvěle investigativně!
Smrtijedka
Zní to skvěle investigativně! Kdo tu knihu asi napsal? :)
Děkuju za chválu. Nějaký
Voldemort
Děkuju za chválu. Nějaký vědec :) přece neprozradím, jak to dopadne, kolik mrtvých a tak dál...
Moc dobré.
Rostova
Moc dobré.
díky
Voldemort
díky
Zajimalo by me, kdo tu
Owes
Zajimalo by me, kdo tu publikaci sepsal. A kdo ji publikoval.
To se dozvíš, až uhasím
Voldemort
To se dozvíš, až uhasím Astronomickou věž. Publikovaly ji Krucánky a kaňoury, ale kdo jim dal povolení... Jestli ho potřebovaly... Nevím.