Uděláme si malou odbočku ke Snapeovi, kterého jsem zmínila ve svém předchozím drabblu. A teď to zmiňuji proto, že to předchozí drabble je důležité pro děj a trpí zoufalým nedostatkem čtenářů. :D
Osobu, která se vkradla do setmělé vinárny důvěrně znal, ačkoliv s ní už dlouho neměl tu čest.
Nahrbené schoulené stvoření nejasného pohlaví se posadilo ke stolu a upřelo na něj dvě sivé hluboké studny.
"Dlouho jsme se neviděli. Občas si na tebe vzpomenu a přemýšlím, jak se ti daří beze mě"
"Zcela pochopitelně lépe než s tebou. Hodláš se zdržet dlouho?"
"Kdepak, vždyť ty už opravdu nemáš důvod mě u sebe hostit. Ale tvůj břitký humor mi občas chybí. A prý máš dobré víno. Smím ochutnat?"
Severus Snape se ušklíbl a nalil svému starému známému Zoufalství ze své nejlepší láhve.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
"upřelo na něj dvě sivé
strigga
"upřelo na něj dvě sivé hluboké studny" je krásnej obrat. A je hrozně fajn, že už mu Zoufaství nedělá společníka, takhle je mi ten Severus mnohem sympatičtější.
Děkuju, to je krásný komentář
Gwendolína
Děkuju, to je krásný komentář. <3 Já jsem taky moc ráda, že táhlo jinam. :D A ty sivé studny vznikly vlastně omylem, chtěla jsem napsat jen "dvě" a mobil mi to z nějakého neznámého důvodu přepsal na "sivé" a mně to přišlo dobrý, tak jsem to tam nechala.
Mobil píše! Ale je to celé
Aries
Mobil píše! Ale je to celé dobrá scéna
Jupí, víc Severuse :D
Esti Vera
Jupí, víc Severuse :D