Přímo navazuje na moje první letošní drabble Klepání. Neprojde-li skrze téma, nebudu se zlobit :)
Poslední týdny se slévaly ve všeobjímající mlhu. Lepila se na něj jako melasa, brodil se jejími bažinami, jenže místo aby se dusil panickou hrůzou z toho, že se v ní utopí, bylo mu to jedno. Nedokázal v sobě vykřesat střípek zájmu a všechny oslavy i slzy mu splývaly v podivné, neuchopitelné prázdno.
Teddy Lupin oči otevřel v okamžiku, kdy se poprvé naklonil nad kolébku, a bylo v tom něco důvěrně známého, tak trochu jako znovu spadnout po hlavě do myslánky. Něco hluboko uvnitř se pohnulo, jako když po nekonečné zimě praská led na jezeře. Možná ještě žiju, napadlo ho nesmyslně.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Dočteno dodatečně i předchozí
Aries
Dočteno dodatečně i předchozí drable, uteklo mi. Obě jsou neskutečně působivá
Ježíš, to je krásný. <3 Nikdy
Owes
Ježíš, to je krásný. <3 Nikdy mě nenapadlo, že by k němu mohl mít Harry tak silný vztah, přestože je jeho kmotr. Ale vlastně to dává absolutní smysl.
Je to krásný, díky za
Esti Vera
Je to krásný, díky za pokračování.
Nádherné.
Terda
Nádherné.
<3 nádherný!
Zuzka
<3 nádherný!
To je přímo nabité emocemi,
Esclarte
To je přímo nabité emocemi, to je teda něco.
To je hezký. Vždycky jsem si
Elrond
To je hezký. Vždycky jsem si představoval, že bude mít k němu blízko.