Tohle bylo asi nejrychleji napsané drabble, co jsem za celou existenci DMD napsala. Jak mě napadalo, tak jsem psala a když jsem dopsala, tak bylo 100 slov.
Páteční večer by se měl nejlépe prosedět v klidu u skleničky vína, hezkého filmu nebo jiné zábavy dle vlastního výběru. Hezky relaxovat, naladit se na poklidný víkend.
Když jsem si tak prohlížela skoro v jedenáct večer náš byt, tak tu vládla totální anarchie. Dítě nahé lítalo po celém bytě a snažilo se získat pozornost, já přemýšlela, zda dřív napsat drabble, najíst se nebo umýt zuby, protože manžel už podesáté upozorňoval, kolik je hodit a že by to opravdu chtělo jít spát.
A to už vůbec nemluvím o nepořádku, který kolem vládnul. Ještě že mi to téma dneska hraje do karet.
Dle skutečné události.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit