plynule pokračujeme. Navazuje na Na tržišti
Ani nestačili vytáhnout Thona z klece a Gwen se mezi lopatky přitiskla hlaveň blasteru.
"Dej sem ten meč, Jedi."
Reem měl pomocníky.
Dostala klec hned vedle a speciální pouta na zápěstí a kotníky.
Když za bujarého chechotu věznitelé odešli, osmělila se pohlédnout na Mimase.
"Chcete mi tímhle fiaskem naznačit, generále, že jste si předem neprozkoumala terén?"
"Já jsem nechtěla, aby vás někam zašantročili. Asi jsem to trochu pokazila. Zlobíš se hodně?"
Velitel pozdvihl obočí.
"Zlobím? Nikoliv, jsem fascinován a udiven. Jak jste s takovým přístupem mohla získat titul Mistra, to je mi vskutku záhadou," řekl a pak začal křísit Thona.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
To teda. Taková šlamastyka.
Terda
To teda. Taková šlamastyka. Já se o ně budu bát.
To bys měla... o Jedie je v
Gwen
To bys měla... o Jedie je v jistých otrokářských kruzích veliký zájem... no a kloni... ti určitě nezůstanou obchodníkovi na krku dlouho.
Jedeš Mimasi!? Buď na
Zuzka
Jedeš Mimasi!? Buď na generála hodnej, jo? Vona má vo vás jenom děsnej strach...
*píše Mimas*
Gwen
*píše Mimas*
Hodný? V téhle situaci? Víš, jak mě to vytočilo? Jednak jsme do té pasti pasti padli jak nováčci-
*Mossi něco namítá*
Ne, bratře, to, že nás trefili nějakou znecitlivující střelou, neomlouvá.
Jak říkám, jako nováčci, Thon je v bezvědomí a pak si tam nakráčí generál, aby se vzápětí octla ve vedlejší cele?
Byl jsem tenkrát poněkud... rozladěn.
GWEN! Neříkalas ještě nedávno
Blanca
GWEN! Neříkalas ještě nedávno něco o tom, že kdyby se v takové situaci ocitla generál, tak z ubohých zadků i majetku těch otrokářů lítají do pěti minut cucky??? Tak to je přesně to, co očekávám - meč sice nemá (má druhý, žejo?), ale Sílu ano... pořád ještě celkem v klidu.
Mimasovo rozladění zcela chápu a plně podporuju.
Ehm... nemá. Zůstal v lodi...
Gwen
Ehm... nemá. Zůstal v lodi... (Mimas za mnou mumlá něco o neschopnosti a že jsem si mohla odpustit ten výstřih a vzít místo něho ten meč)
Sílu... totiž... ty pouta... tak trochu blokují...
Okay, okay, žádnou paniku...
Blanca
Okay, okay, žádnou paniku... Mimas je při vědomí a při smyslech, vyseká je z toho všechny. A pak v příhodně bezpečné chvíli přehne svého generála přes koleno a naseká jí na holou...
ehm...
Zuzka
ehm...
Ehm...
Gwen
Ehm...
(Ne, Mimasi, Blanca ještě neodpověděla na ten komentář!
Ale vůbec není nutné, aby sis zakládal vlastní identitu, přece víš, že ti všechno ukážu...)
:D :D :D Lže ti! Lže ti! :D
Blanca
:D :D :D Lže ti! Lže ti! :D
Ve vlastním zájmu... :D
Gwen
Ve vlastním zájmu... :D