(mezitím v šestém století)
V lese ležela kláda a za tou kládou leželo pět schovaných rytířů kulatého stolu.
„Slyšíte?“ šeptal král Pellinore a všichni skutečně slyšeli štěkot psů. „Dvacet pekelných stvůr, jež ohrožují ctnostné dámy vůkol.“
„Jistě jich bude víc, nejméně třicet,“ odhadoval Percival.
„Nanejvýš osmnáct, jen jsou hlasité,“ mínil Lamorak a žvýkal stéblo trávy.
„Počítal bych pro jistotu s padesáti,“ přisadil Dornar.
„Dobře, zprůměrujmež tedy naše odhady,“ zavelel služebně nejstarší a vytáhl počítadlo.
Doteď mlčky ležící Edvin už to nevydržel, tasil meče, přehoupl se přes kládu a o pár zuřivých sekund později se vrátil s hadí hlavou, kusem leopardí kůže a srnčí nohou.
A ostatně soudím, že by Jediland měl být aktualizován.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Díky, tak dlouho jsem se už
Demis
Díky, tak dlouho jsem se už nepobavil.
"zprůměrujmež " je skvělé
Rya
"zprůměrujmež " je skvělé slovo. Zbytek drabblete se mi taky líbí.
Pobavilo :-)
Peggy
Pobavilo :-)
"zprůměrujmež" se mi líbí! Je to tak staroslavně zvukomalebné :-)))
To je vtipné i jazykově!
Dangerous
To je vtipné i jazykově!
(A tvé dodatky za drabbly jsou taky vtipné. :))
:)
kopapaka
:)
No dobrá tedy, ale ( statisticky ), co vlastně bylo za kládou?
k*
Výtečná otázka, už jsem se
Champbacca
Výtečná otázka, už jsem se skoro bál, že se nikdo nezeptá.
Za kládou bylo toto, možná ne ten samý exemplář, ale rozhodně stejný živočišný druh.
Zrovna jsem se na to taky
petrulka
Zrovna jsem se na to taky chtěla zeptat :-) každopádně perfektní drabble
Chci, aby bylo slovo
Lejdynka
Chci, aby bylo slovo 'zprůměrujmež' zapsáno do korpusu! *umřela*