Elrohir někdy bratrovi záviděl ostrovtip a postřeh, teď ale spokojeně otočil stránku knihy, kterou si vybral po delším uvažování.
Na pestrobarevné ilustraci poskakovala dvě hříbátka nad dvojverším velkých písmen, hlásajícím: KONÍČCI SE PROHÁNÍ PO LOUCE A PO STRÁNI.
Větřík zašustil jarními lístečky a donesl známý, mírně hysterický hlas: "...na ty knihy se nás pak zeptá! Musím otci dokázat, že jsem ty banánány četl, chápeš?! Že nejsem jen nejlepším šermířem, ale vzdělaným dědicem! Netvař se tak, prokaž loajalitu svému lennímu pánu a řekni mi, co tam píšou!"
Elrohir se tiše zachechtal. S takovou se bude bratr válet v banánech ještě zítra.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
hříbátka a dvojverší velkých
Arenga
hříbátka a dvojverší velkých písmen mne rozsekalo :-D
No jo, nedědí, bohužel :-)
Aries
No jo, nedědí, bohužel :-)
Pobavilo.
Aplír
Pobavilo.
Elfové mají slabikáře, nad
Keneu
Elfové mají slabikáře, nad kterými by Tolkien zaplakal, perfektní. Koho Elladan vydírá, asi zjistím, když couvnu k banánům, že?
to je vtipný :D
Tora
to je vtipný :D
:D Elrohir nemá co závidět!
Umeko
:D Elrohir nemá co závidět!
Já jsem to asi nepochopil.
Iantouch
Já jsem to asi nepochopil.
No, to jsem zvědavá, jak moc
Owlicious
No, to jsem zvědavá, jak moc se bude Elrohir smát, až se ho pan otec zeptá, proč si četl zrovna slabikář (a jestli v něm objevil to skryté písmo... ať už tam je, nebo ne :D )
Díky za komentáře :)
Elluška
Jsem ráda, že pobavilo. Letos je to potřeba.
Kluci většinou vydírají svou chůvu, což je moje OC, která chce, abych o ní psala. Taky není zrovna sečtělá, takže uvidíme, jestli se časem všichni dostanou k něčemu, co se bude číst jedním dechem ;)
Když jsem byla malá, taky jsem si díky "povinné literatuře" myslela, že knihovny jsou plné nudných románů o ničem...