Prošla jsem rozlehlou kuchyní s několika novými spotřebiči. Nestačila jsem se divit, všechno bylo tak velké. Vyšla jsem skleněné schody a po mé levici už v pořadí pátá skříň, páni. Chodba se rozbíhala do čtyřech pokojů.
Vešla jsem do jednoho z nich a další wau mi uniklo z úst. Postel byla manželská, i když by se na ní dokázali vyspat čtyři lidé.
Pod oknem stál psací stůl, vedle něho knihovna a naproti zrcadlo přes půlku stěny. Cesta tímhle domem byla jako cesta kouzelným rájem.
To víte, to je tak když holka z malého městského bytu se přestěhuje do velkého domu.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Pěkné.
LeVirgo
A co ta holka ještě v tom domě objeví! :-)
Pěkné.
dobrý nápad :-)
Aries
dobrý nápad :-)
Nový dům, to je dobrodrůžo :D
mamut
Nový dům, to je dobrodrůžo :D
Dobrý nápad, správně užaslý
Faob
Dobrý nápad, správně užaslý popis!
To je krásné cestování,
Esclarte
To je krásné cestování, takových prostor mít...