"Kluci, od sebe! Povídám, od sebe! Nebo bude mazec! Tak poslechnete, nebo ne?"
"Od sebe znamená ty tam a ty tam. A ty, táto, by sis mohl s chlapečky třeba zahrát pexeso, aby přestali vyvádět. Ale napřed ukliďte tu roztahanou stavebnici."
"Kluci, ukliďte to! Povídám, ukliďte to! Tak bude to?"
"To to nezvládnete sami? Kluci, šupem, ty posbírej kostky ze stolu, ty z podlahy a táta zatím najde pexeso."
"Mámo, my žádné pexeso nemáme."
"Táto, nemusíte hrát zrovna pexeso, chci, abys je zabavil, než dodělám oběd."
"Jak?"
"Táto, jsi samostatně myslící jednotka?"
"Ne."
"Děti moje, ještě že vás není víc."
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Jak pravdivé...
Peggy
Jak pravdivé...
Ano, prý jsou rodiny, kde to
mila_jj
Ano, prý jsou rodiny, kde to tak funguje. :o)
Tyjo, takovou rodinu bych
ioannina
Tyjo, takovou rodinu bych chtěla vidět - tata další malý děcko. To si neumím představit v reálu, takhle hustý, to by bylo na rozvod nebo aspoň na zabití. :-))
Aneb: "Uvažovala jste někdy za padesát let šťastného manželství o rozvodu?"
"Ne, pane redaktore, ale o vraždě často."
:-))))))))))
Peggy
:-))))))))))
Hehe,
zana
to je docela běžnej model :-))
Hezký!
Co vím, tak takhle funguje
Mairam
Co vím, tak takhle funguje docela velká většina rodin. Taky jsem to nikdy nepochopil. :)
Velmi hezké drabble. Pobavilo
Profesor
Velmi hezké drabble. Pobavilo mne.