NESOUTĚŽNÍ
Julián
Zavěsím se na lidské tričko. Přikrývá mě fleecová mikina. Fleece já rád, teplo taky. Když se člověk nehýbe, dá se tam dobře podřimovat.
Jídlo v misce, na kterou můžu nalétnout a zaútočit!
Úkryt, do kterého můžu zaběhnout sníst kořist.
Mariella
Věším se na rameno, schovávám pod mikinu. Nechávám se vyhřát na provozní teplotu. Zívnu, zamlaskám, někdy dokonce zapředu. Stočím se do klubíčka , hlavičku schovám mezi křídly a bříškem. Je ze mě chlupatá kulička.
Jídlo! Hodně jídla v misce! Miska tak široká, že do ní můžu skočit po hlavě a ulovit si jídlo!
Fleecová deka, do které se můžu zachumlat.
Mariella téměř v klubíčku - byla vyrušena focením
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
hezký :-)
Aries
hezký :-)
že jo :)
netopýr budečský
že jo :)
Moji oblíbenci! Panečku, jak
Dede
Moji oblíbenci! Panečku, jak se má Julián k světu, co je ženatej! :)
Pravda, i k jídlu se musel
netopýr budečský
Pravda, i k jídlu se musel začít mít. Jinak by mu všechno snědla Mariella
Jsou to šťastlivci, že
Tora
Jsou to šťastlivci, že skončili u tebe. Venku by nepřežili.
Julián by se vlastně ani
netopýr budečský
Julián by se vlastně ani nenarodil...
Trochu jsem se inspirovala u tebe :)
Báječné, trochu jsem vyhlížel
Faob
Báječné, trochu jsem vyhlížel zaháknutého prasáka, jenže ono to šťastné drabble: a to štěstí z něj čiší...!
Je to takové spokojené
netopýr budečský
Je to takové spokojené drabble, a zaháknutý prasák je tam schovaný taky. On se totiž Julián od Marielly naučil, že když si uleví na člověka, tak to vsákne do trička a nezašpiní se.
Au, to máš dvě drabble v
mila_jj
Au, to máš dvě drabble v jednom! Krása.
A ani mě to doteď nenapadlo :
netopýr budečský
A ani mě to doteď nenapadlo :-D