Pravidla Letní dobročinnosti – verze 2016

Obrázek uživatele sos

Vyhlašujeme Letní dobročinnost 2016, každoroční povídkovou challenge, kde můžete psaním i čtením fanfiction konat dobré skutky!

Účastník si vybere jednu českou neziskovou organizaci, které je možné zaslat dárcovskou SMS (dále DMS). Jejich seznam najdete například zde: Dárcovská SMS
V případě, že chce účastník podpořit neziskovou organizaci, která DMS neprovozuje, může si alternativně zjistit její číslo účtu.

Napíše fanfiction z libovolného fandomu, která bude alespoň volně souviset s činností či problematikou, kterým se daná nezisková organizace věnuje. Může se jednat i o překlad, pokud možno s povolením od autora.
Tuto původní či přeloženou povídku vloží na stránky SOS kdykoli do 31. 8. 2016, 18:00.

V záhlaví či na konci povídky bude kromě obvyklých náležitostí uveden název organizace, kterou povídka podporuje, adresa jejích webových stránek (jestliže je má) a telefonní číslo, na které lze dané organizaci poslat DMS. U neziskovek, které DMS neprovozují, lze alternativně uvést číslo účtu.

Povídku vložte přes "Přidat obsah" > "Dobročinnost".
Povídky budou zveřejněny nejpozději během 1. 9. 2016.

Čtenáři, jimž se bude daná povídka líbit, to mohou dát najevo tak, že zašlou dané podporované organizaci svou DMS (případně mohou zaslat třicet - čí více - korun na uvedený účet). O tomto činu mohou autora informovat tak, že kliknou na dobročinnou kachničku u povídky. Je možné zaslat více než jednu DMS a podpořit více než jednu povídku.

Jeden účastník může zaslat maximálně tři povídky, rozsah povídek není omezen. Je možné uveřejnit pouze první kapitolu vícekapitolové povídky, uvítáme však, když takové dílo také v rozumné době dokončíte.
Autory prosíme, aby do 15. 9. 2016 ponechali svou dobročinnou povídku zveřejněnou pouze na těchto stránkách, mohou na ni však pochopitelně odkázat z libovolného množství stránek jiných. Po daném datu mohou svou povídku uveřejnit kdekoli jinde.

Povídky z posledních ročníků vám mohou nabídnout trochu přesnější představu.

Komentáře

Obrázek uživatele Eillen

Prosím o radu
Zatím jsem neměla odvahu se dobročinnosti účastnit a tak to letos pro mě bude novinka... Chtěla sem přidat svoji povídku a koukám, že je tam jen možnost "Náhled", ale nikde nevidím "Uložit". A zatím se bojím na cokoliv kliknout... Bude po kliknutí na náhled možnost i uložit povídku?

Obrázek uživatele Aveva

Bez obav klikni na náhled, v dalším kroku je hned pod náhledem i tlačítko uložit :o)
-A A +A