Musím říct, že tohle je tedy téma za všechny drobné. Už jsem se na to chtěla vy...kašlat a to jsme teprve na začátku. Ale snad mi to takhle projde.
Tohle je plánováno jako takový malý prequel ke Stínům nad Prahou a nemohu zaručit, že se tu neobjeví nějaký malý spoiler, i když se budu snažit udržet maximálně na úrovni náznaků.
„Dobré ráno, doktorko!”
Vivian nadskočila leknutím a zamračila se na drobného blonďáka, který se náhle zjevil vedle jejího stolu.
„Neučili vás klepat?” zavrčela.
„Ani ne,” pokrčil Derek rameny nevzrušeně a pak starostlivě naklonil hlavu ke straně. „Vypadáte nějak napjatě, nechcete trochu namasírovat?”
Jen tak tak odolala pokušení po něm něco těžkého hodit.
„Co chcete,” procedila jen mezi zuby.
„Madam Regina vám posílá nějaké materiály k prostudování,” oznámil jí, upustil na stůl flešku a zmizel dřív, než stačila otevřít ústa.
Škoda, pomyslela si, mohla jsem mu taky nabídnout masáž. Špičkou nohy do musculus gluteus maximus.
To by určitě pomohlo. Přinejmenším jí.
Mezi námi, podobnou masáž by Derekovi v průběhu času nabídli i jiní. Zdá se, že má nějakou záhadnou schopnost štvát lidi už jen tím, že existuje.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
v kolektivu oblíben :-) jen
Aries
v kolektivu oblíben :-) jen co skončí DMD, vrhám se na stíny
Všeobecně :D. Jsem zvědavá,
zirafice
Všeobecně :D. Jsem zvědavá, jak se budou stíny líbit.
jojo, tenhle styl masáže bych
Tora
jojo, tenhle styl masáže bych taky ráda občas někomu provedla
I já
zirafice
Každou chvíli. A nejlépe botou s ocelovou špičkou :D
Tak já prosím hlásím, že s
Aries
Tak já prosím hlásím, že s Derekem jsem se seznámila a že mně se ten týpek dost zamlouvá. Sice chápu, že ostatním leze na nervy, ale jelikož já s ním jednat nemusím, je to moje nejoblíbenější postava. Docela ráda bych se s ním ještě někdy někde potkala