Chtěla bych všechny poprosit, aby si zkontrolovali tabulku bodů a drabble, jestli nám náhodou nedluží nějaký mail. Bohužel nemáme kapacitu procházet komentáře a reagovat na vzkazy. Za absenci bodíků neručíme, musíte nás urgovat!:)
Přeji pěkné drabblení!
Téma pro 22.4.2013: Krásná neznámá
Toto téma bude uzavřeno 22. 4. 2013 v 23:59.
Bodíky můžete sledovat zde.
Nezapomeňte si přečíst FAQ.
V případě nejasností konzultujte Pravidla.
22. 4. 2013 v 23:59
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
To se mi líbí!
Kleio
To se mi líbí!
Soto? A mám já tam vůbec...
Gwen
Soto?
A mám já tam vůbec...
To je moje věta!
Tess
To je moje věta!
já vím! muehehehe
Gwen
já vím!
muehehehe
Alter si to napsal hodinu
Rya
Alter si to napsal hodinu před vyhlášením, klikař! :-)
*
Tyto Alba
Jé, to se mi právě hodí :o)
Co to toto??? (Hele nápad...
Terda
Co to toto??? (Hele nápad... nemáte někdo udičku?)
Och, kolik asi z toho bude
Esclarte
Och, kolik asi z toho bude červenejch knihoven...
No to si piš ;)
Danae
Pomóóóóc!
Esclarte
Pomóóóóc!
Já bych to viděl na vhled do
Šmelda
Já bych to viděl na vhled do mysli úchylného matematika:)
He he. Něco podobného už je
Rya
He he. Něco podobného už je venku :-)
Všechny moje pokusy se vešly
Blueberry Lady
Všechny moje pokusy se vešly do třiceti slov. Mám problém. :D
To bych chtěla někdy zažít.
Rya
To bych chtěla někdy zažít. Včera jsem zkracovala z 248, to bylo úděsné!
Já mívám spíš problém, že mi
Terda
Já mívám spíš problém, že mi třeba jedno dvě slůvka přebejvaj a já už nevím, kde ubrat
248 slov? Jak jsi to dokázala
Quiquilla
248 slov? Jak jsi to dokázala? O_o Já mám problém to smrsknout, když mám navíc 20 slov :D
bylo to strašné! Ale já
Rya
bylo to strašné! Ale já používám spousty příslovcí, které pak všechna vyhazuju :-)
To věřím, musela to bejt dost
Quiquilla
To věřím, musela to bejt dost makačka. Jo, příslovce, těch tam většinou taky nacpu dost a pak je vyhazuju :D Ale jako fakt oceňuju výkon, smrsknout to na sto slov, to je umění :)
Taky to drabble podle toho
Rya
Taky to drabble podle toho vypadá - je takový dost úsečný :-/
a nešly by spojit?
Aries
a nešly by spojit?
Nakonec jsem je rozepsala
Blueberry Lady
Nakonec jsem je rozepsala všechny. :D
jojo, našla jsem a nadšeně
Aries
jojo, našla jsem a nadšeně zajásala. Strašně zajímavý to je
Krásně jsi je rozepsala :-)
Rya
Krásně jsi je rozepsala :-)
Tak krásné neznámé bych
Zuzka
Tak krásné neznámé bych uplatnila minimálně tři a k tomu jednoho krásného neznámého. Sakryš... :D
Tak je uplatni všechny i a s
Terda
Tak je uplatni všechny i a s tím neznámým ;-)
takový krásný neznámý grupáč
Aries
takový krásný neznámý grupáč ;)
Ale jo, to nezní tak hrozně.
Quiquilla
Ale jo, to nezní tak hrozně. Po P.I.F.C.E. už není nic TAK hrozný :D
Tak tohle si zcela jasně říká
neviathiel
Tak tohle si zcela jasně říká o další zlomyslné Star Trek drabble...