Teda domácí má zas náladu. Kudy chodí, tudy brblá. A za všechno, samozřejmě, můžeme my, jak jinak. A přitom to tak vůbec není. Jenže to si ona nedá vysvětlit. A tak prý můžeme za:
- rozsypaný stelivo,
- vylitou vodu,
- rozťapaný jídlo,
- vytahaný ponožky ze šuplíku,
- vyházený knížky z knihovny,
- omatlaný okna z obou stran
- potrhanou záclonu,
- rozšlápnutou flešku,
- vyhrabanou mrkev
- zdechlý maliny
- roztrženej balík.
Takže za chvíli asi budeme mít na triku i:
- zimu v zimě,
- horko v létě,
- povodeň na dvorku
- toho pitomce, co nám naboural auto před barákem.
Jo, když je brblavá nálada, je lepší jít lidem z cesty.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Checht
angie77
Pobavilo, super.
To je dobře :-)
Tora
To je dobře :-)
a zemětřesení v Pákistánu :-)
Aries
a zemětřesení v Pákistánu :-)
No jo, na to si nevzpomněli :
Tora
No jo, na to si nevzpomněli :-)
Jak, zdechlý maliny? Kdyby
mila_jj
Jak, zdechlý maliny? Kdyby brblala na myši v obýváku, tak možná, ale maliny přece kočky nežerou (ani kočky nežerou maliny)!
Pěkné čtení, pobavilo :).
No jo, ale vyhrabaný a
Tora
No jo, ale vyhrabaný a pročůraný maliny prostě nepřežijou... :-)
Chudinky...;-)
Profesor
Chudinky...;-)
Krásné drabble.
Díky, potěšilo :-)
Tora
Díky, potěšilo :-)
Také se podivuju nad
Erendis
Také se podivuju nad zdechlými malinami. To je přece plevel, ten přežije vše (mluvím po několikaletých pokusech dostat je z jedné zahrádky).
Drabble moc pěkné (jako obvykle).
No rozrostlé maliny by asi
Tora
No rozrostlé maliny by asi nedostaly... ale ty dva výhonky, co jsme si zasadili k plotu, to prostě nepřežily :-)
A moc děkuju:_)
Chichi, tohle drabblátko je
Dede
Chichi, tohle drabblátko je skutečně odžité, řekla bych:))) Paráda!
Díky, Dede :-)
Tora
Díky, Dede :-)
Krásný! Když nevíš, na koho
Danae
:-) tak tak. Někdy se to fakt
Tora
:-) tak tak. Někdy se to fakt hodí :-)
Prima drabble. Myslím, že
Aplír
Prima drabble. Myslím, že kdyby v každé domácnosti měla kočky, bylo by méně hádek. :)
Jasně že nemůžou ani za ten
ioannina
Jasně že nemůžou ani za ten první seznam! :-D Jen se podívej na ty nevinný ksichtíčky...
Jo, jo, nabrblaní lidi jsou průšvih. :-)
(Představuju si, jak konkrétně by mohly za to nabouraný auto...)
Jo brblavá nálada to znám moc
Terda
Jo brblavá nálada to znám moc dobře (jen nebrblán na kočky páš je nevedu, ale brbláme na sebe s trhačem vzájemně)... Pěkné!