AN: Na nic drastického jsem neměla náladu, takže z toho vylezla taková blbůstka. Volně navazuje na dva předchozí příběhy - Naivka http://sosaci.net/node/1582 a Jako blázen http://sosaci.net/node/1660
..........................
„Co čteš?“ zeptal se a dodal: „Doufám, že zase nehodláš sepisovat nějakou kritiku…“
„Naprosto nezávadná mudlovská literatura,“ odpověděla Hermiona.
„Nezávadná?“ nadzvedl Severus obočí při spatření názvu. „Čachtická paní byla větší sadistka než Voldemort blahé paměti. Takový krvák tě baví?“
„Víš, že celkem jo?“ zamrkala s podezřele nevinným výrazem: „Je to velice poučné.“
„Mám se začít bát?“ nadhodil s úšklebkem.
„Jsi nevinná mladá panna?“ škádlila ho.
„Špatně ve všech třech bodech, Grangerová…“
„Potom se bát nemusíš,“ uzavřela téma a doplnila: „Já se taky nevyděsila, když jsem nedávno na tvém stole našla titul ´Výhody staromládeneckého života, aneb jak se zbavit dotěrné přítelkyně´…“
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
"nevinná mladá panna" - padám
Rya
"nevinná mladá panna" - padám ;-)
Uhm...
angie77
Celý Severus, ne? :-)
Skvělá dvojka :-)))
Terda
Skvělá dvojka :-)))
Jojo
angie77
Já ty dva moc ráda, hlavně že jeden druhému nic nedarují...
:D:D:D
Jana Varga
:D:D:D
Až tak?
angie77
:-)
Severus JE nevinná mladá
Quiquilla
Severus JE nevinná mladá panna! :D Úchylárnám zdar :D
Mimochodem, já tenhle pár naprosto nesnáším, ale tohle drabble je fakt dobrý :)
Myslíš, že je? :-)
angie77
Jsem moc ráda, že se ti líbilo drabble i na tvůj neoblíbený pár.
"Špatně ve všech třech bodech
Danae
"Špatně ve všech třech bodech" :D
Povedl se ti krásný dialog rovnocenných sarkastických partnerů ;)
Potěšeně se červenám
angie77
Já je takhle vidím, myslím, že Hermiona by na Severuse stačila - i když by musela nejdřív trochu natrénovat :-)
Břitké a přitom vtipné. :-)
Aplír
Břitké a přitom vtipné. :-)
Děkuji
angie77
Snažila jsem se :-)
Na to, že obyčejně HG/SS můžu
Dangerous
Na to, že obyčejně HG/SS můžu jen výjimečně a ještě jako vedlejší postavy, tohle drabble se mi strašně líbí!
Panečku,
angie77
tak to mi udělalo velkou radost!
Dobře ironické...;-p
Profesor
Dobře ironické...;-p
Díky!
angie77
:-)