Nebyla jsem si vůbec jistá, že na vás chci vypálit tohle.
Byla jsem si setsakra jistá, že to na vás nechci vypálit tak brzo.
A potom...
Potom přišlo téma.
Důvod, proč jsou na kněžnině seznamu hostí pro banket na počest gondorského krále skutečně všichni ambasadoři, je dvojí.
Za prvé, Morgulien o dobré vztahy vlastně docela stojí.
Za druhé, dělá mu to naschvál.
Když vyvolávač oznámí „z Mordoru", Elessar ztuhne. Když vidí Jugháše, zbledne. Pak si všimne mě a vybuchne.
„To přestává všechno! Nejdřív skřeti, teď dokonce nosítka! Kdo si ta tvoje... myslí, že je?"
„Aragorne-králi," oslovím ho, „mám tu vzácnou výsadu být mrzákem. Pokud si přeješ, ráda se podělím."
Nepřijal. Škoda.
Éowyn neurážím tím, že bych ji šetřila, když spolu cvičíme. Ale ublížit jí nechci.
Elessarovi? S potěšením.
A dneska je to pošesté. To by myslím mohlo stačit. Takže malá reorganizace.
Teď snad už Aries konečně najde všechny díly a nechá mi u nich komentííík... ehm.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
:-)
Aries
Já jsem zrovna našla tenhle díl a právě jsem se chystala přičinit komentík, že hrdinka si tímto získala mé značné sympatie.