SCÉNA - Lovecký zámeček (všude na stěnách je zavěšené lehce oprýskané paroží, v rohu plápolá umělý oheň a na římse se nahřívá žehlička)
JASOŇ (zpod peřiny): Přiznávám, že tohle jsem úplně nečekal.
ZLATOVLÁSKA (zpod druhé peřiny): Já bych se s dovolením přidala, tohle jsem také nečekala.
JASOŇ: Což o to, povlečení jsou to hezká, taková poctivě vyšívaná...
ZLATOVLÁSKA: Ještě nebožka maminka vyšívala...
JASOŇ: ...hřejou, stejně jako žehlička hřeje...
ZLATOVLÁSKA: ...používala na ně hedvábnou nitku.
JASOŇ: Zámeček je pěkný jak se patří...
(odmlčí se) Ale tu půlku království jsem si představoval jinak.
(vyleze z pod peřiny a má jenom levou polovinu oblečení)
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
:-) Tak to je parádní :-)
Rya
:-) Tak to je parádní :-)
Děkuju. :-)))
Kleio
Děkuju. :-)))
:D
Keneu
začala jsem se smát už u názvu
krásně cimrmanovský zvrat, moc pobavilo
Žádné jiné takhle parádní
Kleio
Žádné jiné takhle parádní věno mě nenapadlo.
:D
Naprosto čistá kvintesence
Nathanel
Naprosto čistá kvintesence cimrmanovštiny! Bravo!
Potitulková scéna? ;)
Kleio
Potitulková scéna? ;)
:-)))))))))))))))))
Aries
:-)))))))))))))))))
:-)
Kleio
:-)
Já to vždycky říkám, chce to
Killman
Já to vždycky říkám, chce to celé království a půlku princezny.
Levou? :)
Kleio
Levou? :)
Pokud je levá, nechtěla bych
Zuzka
Pokud je levá, nechtěla bych princeznu žádnou.
Povedené! :-)
Teresa
Povedené! :-)
Děkuju!
Kleio
Děkuju!
To je tak skvělý a
Carmen
To je tak skvělý a cimrmanovský! :D
(Nevím, o čem svědčí, že jsem v té posteli čekala i Drsoně. Kaju se a jdu psát slušná drabblata o roztomilých káčátkách na řece...nebo co.)
Ale prd, Drsoň se jen nevešel
Kleio
Ale prd, Drsoň se jen nevešel do slov, určo tam je taky.
Já taky čekala Drsoně pod
Nifredil
Já taky čekala Drsoně pod peřinou:D nebo aspoň u toho žehlícího prkna:D
No nic, povedené drabble!:)
|Ehmmm. TOhle je... Dost
Profesor
|Ehmmm. TOhle je... Dost dobré.:-D
Dekuju moc. :)
Kleio
Dekuju moc. :)
:)) Pěkný!!!
Zuzka
:)) Pěkný!!!
Perfektně Cimrmanovský!
kytka
Perfektně Cimrmanovský!
Vylepšila jsi mi den.