Dnes pro vás máme (skoro) mušketýrské téma. Budou i všichni na jednoho?
Pěkné drabblení!
Téma pro 25. 4. 2019: Jeden na všechny
Toto téma bude uzavřeno 25. 4. 2019 v 23:59.
Bodíky můžete sledovat zde.
Nezapomeňte si přečíst FAQ.
V případě nejasností konzultujte Pravidla.
Metodika počítání slov
25. 4. 2019 v 23:59
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
To ticho tady! :-)
Rya
To ticho tady! :-)
všichni se bojej zaúpět, co z
Tora
všichni se bojej zaúpět, co z toho zas vyleze... :)
To je úpěnlivé ticho.
Esclarte
To je úpěnlivé ticho.
ticho přímo úpící
Tora
ticho přímo úpící
mává přitom čepicí
vyplašilo slepici
Esclarte
vyplašilo slepici
co byla v krabici
Kleio
co byla v krabici
pod čepicí křičící
Tora
pod čepicí křičící
na paprice jemně vařící...
Kleio
na paprice jemně vařící...
a cibulce škvířící
Tora
a cibulce škvířící
celým bytem vonící...
a opilou mačkadlicí
Rya
a opilou mačkadlicí
co působí motolici
bolavou palici
i těžkou opici
... přiskočili knedlíci a
mila_jj
... přiskočili knedlíci a drablista baštící.
Lidé zlatí, mám z toho zdání,
Esclarte
Lidé zlatí, mám z toho zdání,
že nám ticho přejde do mlaskání.
právě, co z toho zase bude...
mila_jj
právě, co z toho zase bude... :OOO
Já dneska neúpím. Furt nic
strigga
Já dneska neúpím. Furt nic nemám a napadaj mě samý nedotažený věci nebo zase věci, který neumím napsat. Mám pocit, že nad tím už přemejšlím trochu moc, když to má člověk v hlavě furt, tak prostě nic nevymyslí :( takže to dneska asi vzdám..
Občas by to asi chtělo
Esclarte
Občas by to asi chtělo vysadit na jedno dva témata. Taky už jsem dala sem tam ven něco, co by asi ani nemuselo vzniknout, jen pro ten mrzký bod.