"Tak odjíždíme! Dnes se fasuje munice a my to nestihneme!"
"Hele, tamhle z bunkru, jak jsme ho srovnali se zemí, čouhá něčí pozadí!"
"To je naše, nebo německé? Je od hlíny! A hejbe se!"
Čichám, že naše, ale jak to zjistí oni?
"Tak do toho kopnem a počkáme, jakou řečí to zařve."
"Au!"
"Z toho moudrý nejsem."
Ze suti se vyškrábal zaprášený Polák.
"Konečně jsem ho našel! Hrrr na ně!"
"Má granát! Pryč!"
Všichni jsme naskákali za vyřazeného tygra.
"Nech toho! Už jsme vyhráli!"
"To jsem tu zůstal zase poslední? Ještěže ten granát není odjištěný, schovám si ho na příště."
Po bitvě je každý... majitelem granátu?
Tygr samozřejmě nebyl živý, ale německý tank Tiger.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Povedený konec. Celý seriál
Aries
Povedený konec. Celý seriál mě bavil
Výborný :) taky se mi seriál
Tora
Výborný :) taky se mi seriál moc líbil. Šarik je prima.
Povedený závěr.
Profesor
Pěkný seriál.
Krásné zakončení krásného
P.M.d.A.
Krásné zakončení krásného seriálu :-)
Tento seriál se vážně povedl.
KattyV
Tento seriál se vážně povedl. Jeden kousek lepší než druhý. :)
Povedený seriál. :)
Killman
Povedený seriál. :)
Děkuji za všechny komentáře,
Alešandr_Veliký
Děkuji za všechny komentáře, co přistály pod mými články. Jak jsem původně ani nečekal, že si DMD zkusím, mile mě to překvapilo. Ještě jednou děkuji všem.
Alešandr Veliký
PéEs.: Já se vrátím. Šarik.
To byla docela vzrušující
Chrudoš Brkosl…
To byla docela vzrušující situace.
Nashle, Šariku! Přijď nás zas
mila_jj
Nashle, Šariku! Přijď nás zas někdy pobavit! Díky za drabble.
Teď jsem si udělala příjemnou
Regi
Teď jsem si udělala příjemnou chvilku a pročetla všechny tvoje drabblíky. Píšeš vtipně a parádně drabble pokaždé vypointuješ. Bavila jsem se náramně. A nejen já. Můj muž je velký fanda knížky i seriálu. Máš od něj obrovskou pochvalu. :-)