... a když jsem to uviděl, řekl jsem si, že ti to prostě musím poslat. Jmenuje se to klíč a je to převratný mudlovský vynález. No... něco jako kovové alohomora.
Četl jsem, že když chce někdo (několik dalších slov v dopise bylo přeškrtaných) udělat kamarádce radost, natrhá z nich kytku a ještě k tomu přidá nějaké kluky nebo co. Já mám jenom jeden, ale říkal jsem si, že by se ti mohl líbit.
(Další škrtance.)
A.W.
„Ach jo, Prewettová, na tebe se vážně lepí samí pitomci.“
Moly se zapýřila, a když se její kamarádka otočila, schovala klíč do náprsní kapsy.
Čt, 2010-04-08 21:25 — Umeko
Zrozeni
jeden pro druhého... nojo. Ta romantika.
Čt, 2010-04-08 20:27 — Esclarte
Jé, to je pěkný a milý. Celej
Jé, to je pěkný a milý. Celej Artur.
Čt, 2010-04-08 20:21 — Profesor
To je krásné. Jen více Molly
To je krásné. Jen více Molly Weaslyové.
Čt, 2010-04-08 17:24 — Lejdynka
Jen jedno maličké opravení -
Jen jedno maličké opravení - Molly se píše s dvěma L :)
Jinak je to ale dokonale něžné, romantické, arthurovsky zmatené a roztomilé.
Jen víc povídek o Wealseyových zamlada, prosím prosím.
Protože moc krásné.
Čt, 2010-04-08 17:33 — Rebelka
buší hlavou o stůl
Nechápu, jak je to možné, vím, že tam jsou dvě l. Přijde mi srabské to svádět na word, který mi občas dělá nevyžádané zásahy do jmen, ale určitě za to může on ;).
A děkuju. Taky bych si ráda na toto téma přečetla víc povídek.
Čt, 2010-04-08 17:51 — Lejdynka
Jo, word tohle vážně dělá,
Jo, word tohle vážně dělá, tenhle argument beru a už neprskám :) )-nostalgicky vzpomíná na Siria z Klacku-
Tak co nám brání začít to psát? Arthur zamlada by mě vyloženě bavil. :)
Čt, 2010-04-08 17:55 — Rebelka
Siria z Klacku? :D:D:D
Siria z Klacku? :D:D:D Jachachacha! Já měla zatím jenom trapného Jakeše a místo slash slast :).
Čt, 2010-04-08 18:02 — Lejdynka
:D Ten má úspěch všude. To
:D Ten má úspěch všude. To mám z toho, že jsem mu přiřkla šlechtický titul :)
Jó, Jakeš je ale taky dobrý patvar. A slash-slast je vlastně jedno a to samé, či ne? :))
A už jsi slyšela (respektive, provedl ti to word?) o 'Rubens Hybrid?' ;)
Čt, 2010-04-08 18:05 — Rebelka
taky vtipné :)
Už jsem o tom slyšela, ale ještě se mi to nestalo. To mám z toho, že o něm málo píšu :).
Čt, 2010-04-08 17:23 — angie77
Hihi
Arthur je roztomilý popleta... Natrhá z nich kytku a přidá nějaké kluky... A ty velevýznamné škrtance... Pobaveně se usmívám:-)
Čt, 2010-04-08 17:39 — Rebelka
:) jsem ráda, že se ti to
:) jsem ráda, že se ti to líbilo. Arthura mám moc ráda.
Čt, 2010-04-08 15:37 — ioannina
... natrhá z nich kytku...
To přesně vystihuje, do jaké hloubky Arthur rozumí objektům svého celoživotního zájmu. ;o))
Převratný mudlovský vynález, hehe. Máš pár staletí skluz, Arthure... :-D
Moc pěkný. Hlavně ty škrtance.
Čt, 2010-04-08 17:34 — Rebelka
Děkuju. Vím, že kouzelníci
Děkuju. Vím, že kouzelníci asi neškrtají, ale nějak to překouzlí, ale stejně... :-p.
Čt, 2010-04-08 17:39 — ioannina
U Arthura
se škrtání člověk nemůže divit.
A co teprv, když objeví zmizík!
Čt, 2010-04-08 17:41 — Rebelka
:D:D:D
To by byl aspoň námět!
Čt, 2010-04-08 14:22 — Jacomo
Jé, to je sladký!
Jé, to je sladký! Líbí líbí líbí. Moc moc. Artur je vážně roztomilej :-)
Tahle rodinka prostě evokuje pozitivní myšlení a potažmo milá drabblátka.
Čt, 2010-04-08 15:18 — Rebelka
Děkuju pěkně. Myslím, že
Děkuju pěkně. Myslím, že Artur bych zamlada ještě roztomilejší než v "současnosti". Bohužel mi přijde, že je z období, kdy se dávali dohromady, hrozně málo povídek.
Čt, 2010-04-08 14:18 — Danae
To je rozkošné :) Sto slov
To je rozkošné :) Sto slov včetně metatextových údajů!
Čt, 2010-04-08 15:16 — Rebelka
:) Ale musela jsem
:) Ale musela jsem zkracovat.
A Danae, poraď, prosím :) (lámala jsem si s tím hlavu celé dopoledne) znali oni klíče nebo ne? Logicky by asi měli, i když se mi to teď nehodí do krámu, ale nevybavila jsem si z knížky žádný případ, kdy by zamykali jinak než kouzlem.
Čt, 2010-04-08 15:21 — Danae
Člověče, to je otázka. Ale
Člověče, to je otázka. Ale vybavila se mi scéna z HP1, kde Harry stíhá na koštěti ten okřídlený klíč... Harry klíče znal, ale kdo ví, zda by ho poznal takový Ron? Takže se kloním k názoru, že někteří kouzelníci klíče znají, ale moc je nepoužívají ;)
Čt, 2010-04-08 17:41 — Rebelka
Vidíš, na létající klíče jsem
Vidíš, na létající klíče jsem si vůbec nevzpomněla. Takže každopádně Kratiknot je znal :). Ale zase jsem si říkala, jak by to bez klíčů měli se zamykáním domů, vždyť kouzlem by si mohl otevřít kdokoliv. Nebo měl každý dům nějakou specifickou formuli... :) každopádně by mě to zajímalo :).
Čt, 2010-04-08 13:45 — Éternité
Neuvěřitelně milé
Opravdu neuvěřitelně milé.
Kovové alohomora :) potlesk
Čt, 2010-04-08 15:13 — Rebelka
Děkuji :).
Děkuji :).
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit