"Kolegové, bude Svátek matek. Kytky neseženem, louku včera posekli," přednesl Cvoček na tajné schůzi souborových dětí.
"Nacvičíme Princeznu Pampelišku, máma ji miluje," pravil tragédův synek.
"Ano! Budu excelovat v titulní roli!" zasnila se Cvička. "Ale bacha, kdo bude hrát Honzu?"
"Já, umím nejlíp líbat, našel jsem, kde si táta schovává deník," našpulil ústa Synek.
"Ty mou sestru cicmat nebudeš!" skočil na něj Cvoček.
"Kluci, nechte toho, nebo to řeknu mámě!" zaječela Cvička.
"Tak ty nám chceš zkazit překvapení, žalobnice proradná? Chopte se jí, setněte ji, pověste ji, nechť bídně zhyne!" houkl potomek tragédův.
Pampeliška se rozječela s větrem o závod.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
A měla jistě dobrý důvod,
mila_jj
A měla jistě dobrý důvod, proč ječet :) .
Dokonale "odposlechnuto":)))
Dede
Dokonale "odposlechnuto":)))
(zatím si studijní materiály
ioannina
(zatím si studijní materiály naštěstí jenom půjčujem od kamarádů)
((psst, ať to Tirik neslyší))
:-))
Drahá, já to slyšel :). Ale
Tirik
Drahá, já to slyšel :). Ale probereme si to někdy při sklence jiskřivého vína mezi plátky růží, ano?