NESOUTĚŽNÍ
Letos to tu beru čistě dle nálady koukám :D Zcela nesoutěžně, jelikož se chci vypsat z včerejších dojmů a emocí. A dvě témata, která už byla, mi jdou "do rány." Nebyl čas ani nápad, teď je obojí, tak hurá na to :)
Když jsem studovala vejšku, působila jsem v redakci univerzitních novin jako redaktor a korektor. Poznala jsem za těch několik let skvělé lidi, prožila nezapomenutelné momenty, lásky, zážitky... A včera jsme se, s některými po mnoha letech, opět sešli. Vzpomínání na studentská léta, byť to nebylo tak dávno, je ekvivalent nostalgie.
,,Pamatujete, jak jsme přelezli zamčený vrata do Arboretra a koupali se nahý v tom jezírku?" ,,Joo, jsme se tam opili a nemohli přelézt zpátky." ,,Nebyli jsme nahý... Ne?" ,,Ty s Míšou asi ne. Ale já tam vlítnul bez trenek." ,,U toho jsem nebyla. Ale pamatuješ, jak jsme měli dělat rozhovor s tou kapelou, totálně jsme se zlili a já nebyla schopná ani mluvit? To byla ostuda!" ,,Ale ten frontman byl docela pobavenej." ,,Jsem si vzpomněl, jak jsme vylezli na střechu Kruháče a vyhmátli nás sekuriťáci. Ty ses tam líbala s Alešem." ,,Cože? To si teda nepamatuju!" ,,Jaký to byl rok?"
Jo, byl to jeden velkej flám, ta vejška. Nechápu jak se z nás stali inženýři xD Byla to jízda a bylo to super. Přednášky s kocovinou, stresy během zkouškového, společné oslavy úspěchů i všech neúspěchů... A hlavně přátelství napořád.
Volně navazuje toto: https://sosaci.net/node/59281
Roztomilá nostalgie :)
Apatyka
Roztomilá nostalgie :)
Jo, to byly časy :-)
Aries
Jo, to byly časy :-)
Je zvláštní, jak se různým
Regi
Je zvláštní, jak se různým lidem stejné věci vybavují různě... :-)
Díky všem :)))
Queen24
Díky všem :)))
Nostalgické.
Peggy Tail
Nostalgické.