Domů
Společnost pro osvětu spisovatelů

Hlavní navigace

  • O nás
  • Diskuse
  • Autoři
  • Fandomy
  • Filtrování
  • Podpořte nás
  • Přihlásit se (opens in new tab)
Skočit na příspěvky ↓

Drobečková navigace

  • Domů
  • DMD č. 20. pro 20. 4. 2016. Téma: Pláčí námořníci rum?

Informace

Pokud si chcete zřídit uživatelský účet, napište nám prosím na sos.hp.ff (zavináč) gmail.com. V mailu prosím uveďte zejména to, pod jakou přezdívkou u nás chcete vystupovat!

Uživatelské menu

  • Oblíbené povídky z Padesátky
  • Přihlásit se

Nový obsah

  • Chytrému napověz – Terda
Více novinek

DMD

  • FAQ
  • Pravidla
  • Návod na přidání drabble (opens in new tab)
  • 2026
    • Témata
    • Body za drabble (opens in new tab)
  • 2025
    • Témata
    • Body za drabble (opens in new tab)
    • E-kniha
  • 2024
    • Témata
    • Body za drabble (opens in new tab)
    • E-kniha
  • Starší ročníky
    • 2023
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
      • E-kniha
    • 2022
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
    • 2021
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
    • 2020
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
    • 2019
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
      • E-kniha
    • 2018
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
      • E-kniha (opens in new tab)
    • 2017
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
      • E-kniha
    • 2016
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
      • E-kniha
    • 2015
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
      • E-kniha
    • 2014
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
      • E-kniha
    • 2013
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
    • 2012
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
    • 2010

Bingo

  • 2026 Tropické bingo
    • Pravidla
    • Povídky
    • Vylosované tropy
  • 2024 Klišé bingo
    • Pravidla (opens in new tab)
    • Povídky
    • Účastníci Binga (opens in new tab)
    • Vylosovaná klišé
  • 2014 Klišé bingo
    • Pravidla
    • Povídky
    • Účastníci Binga (opens in new tab)
    • Bingo! (opens in new tab)
    • Doporučení

Letní dobročinnost

  • Pravidla
  • 2025
  • 2024
  • 2023
  • Starší ročníky
    • 2022
    • 2021
    • 2020
    • 2019
    • 2018
    • 2017
    • 2016
    • 2015
    • 2014
    • 2013
    • 2012
    • 2011
    • 2010
    • 2009
    • 2008

Poezim

  • Pravidla (opens in new tab)
  • 2025
    • Témata
    • Básně

Vánoční nadílka

  • Pravidla
  • 2024
  • 2023
  • 2022
  • Starší ročníky
    • 2021
    • 2020
    • 2019
    • 2018
    • 2017
      • Dopisy Ježíškovi
    • 2016
      • Dopisy Ježíškovi
    • 2015
      • Dopisy Ježíškovi
    • 2014
      • Dopisy Ježíškovi
    • 2013
      • Dopisy Ježíškovi
    • 2012
    • 2011
    • 2010
    • 2009
    • 2008

Padesátka

  • Pravidla
  • 2025
  • 2023
    • Bodovací tabulka 2023 (opens in new tab)
  • 2021
    • Bodovací tabulka 2021 (opens in new tab)
  • 2019
    • Bodovací tabulka 2019 (opens in new tab)
    • Upoutávky

Ostatní

  • Články
  • Překladatelova rukavice (archiv) (opens in new tab)

Drupal-web.cz - tvorba a migrace webů v Drupalu. Katecheze. Kniha jízd. Sborová kancelář. Místa reformace.

DMD č. 20. pro 20. 4. 2016. Téma: Pláčí námořníci rum?

Od KaTužka | Út, 19. 04. 2016 - 17:11

Dnes opět vypečené téma. Tak kdo bude s láskou vzpomínat na džina a korýše?;-)
A přitom je to tak zajímavá otázka...
Téma pro 20. 4. 2016: Pláčí námořníci rum?
Toto téma bude uzavřeno 20. 4. 2016 v 23:59.
Bodíky můžete sledovat zde.
Nezapomeňte si přečíst FAQ.
V případě nejasností konzultujte Pravidla.
Metodika počítání slov

DMD č. 20. pro 20. 4. 2016. Téma: Pláčí námořníci rum?
20. 4. 2016 v 23:59

Nevim. Fakt přátelé nevim.

Profile picture for user Jeřabina

Jeřabina

10 let 2 měsíců zpět
Trvalý odkaz

Nevim. Fakt přátelé nevim. Jakože opravdu. To není hysterie, prostě nevim.
Sibiř dneska nebude. Tak. To máte za to.

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

Pravda, na Sibiři pijí vodku.

Profile picture for user KattyV

KattyV

10 let 2 měsíců zpět
Trvalý odkaz

Pravda, na Sibiři pijí vodku. Zato ve velkém. A pak ji pláčí. Někde cestou se jim transformuje v rum.

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

In reply to Nevim. Fakt přátelé nevim. by Jeřabina

No, tak jsem se asi hecla.

Profile picture for user Jeřabina

Jeřabina

10 let 2 měsíců zpět
Trvalý odkaz

No, tak jsem se asi hecla.
Jenom mi teď v hlavě hrajou Teenage Mutant Ninja Turtles!

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

In reply to Pravda, na Sibiři pijí vodku. by KattyV

Nevím, co námořníci, ale já

Profile picture for user Carmen

Carmen

10 let 2 měsíců zpět
Trvalý odkaz

Nevím, co námořníci, ale já už za chvíli budu s tímhle svým přístupem brečet kafe. natož nad tím tématem. Dovoluji si krátké osobní zoufalé vytí. *vyje*

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

Ale já tam nemám námořníky!!!

Gwen

10 let 2 měsíců zpět
Trvalý odkaz

Ale já tam nemám námořníky!!!

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

Námořníky pořídit a rozbrečet

Profile picture for user Carmen

Carmen

10 let 2 měsíců zpět
Trvalý odkaz

Námořníky pořídit a rozbrečet!

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

In reply to Ale já tam nemám námořníky!!! by Gwen

Díky... *sarkasmus*

Gwen

10 let 2 měsíců zpět
Trvalý odkaz

Díky... *sarkasmus*

I když... teda jako... totiž...
*přemýšlecí proces*

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

In reply to Námořníky pořídit a rozbrečet by Carmen

Na něco přijdeš! Bilkis mě

Profile picture for user Carmen

Carmen

10 let 2 měsíců zpět
Trvalý odkaz

Na něco přijdeš! Bilkis mě předběhla - není loď jako loď, třeba by se to nějak...

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

In reply to Díky... *sarkasmus* by Gwen

Ale máš tam aspoň vesmírné

Profile picture for user Bilkis

Bilkis

10 let 2 měsíců zpět
Trvalý odkaz

Ale máš tam aspoň vesmírné lodě. Vím, že technicky jsou to piloti, ale jsou to tak trochu i námořníci, i když mají místo moře vesmír.

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

In reply to Ale já tam nemám námořníky!!! by Gwen

Tak jako technicky vzato, to

Gwen

10 let 2 měsíců zpět
Trvalý odkaz

Tak jako technicky vzato, to jsou námořníci... v uvozovkách... ve Star Treku jsou to taky námořníci...
Ale co s tim rumem?

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

In reply to Ale máš tam aspoň vesmírné by Bilkis

všichni námořníci pijou rum..

Profile picture for user Tora

Tora

10 let 2 měsíců zpět
Trvalý odkaz

všichni námořníci pijou rum... tam v tom baru, přece.

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

In reply to Tak jako technicky vzato, to by Gwen

vždyť máš vesmírné loďstvo!

Profile picture for user Keneu

Keneu

10 let 2 měsíců zpět
Trvalý odkaz

vždyť máš vesmírné loďstvo!
EDIT
tož tady je funus...
...
pak dlouho nic...
...
a pak přijdu já s křížkem :)

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

In reply to Ale já tam nemám námořníky!!! by Gwen

Tak hlásím, že jsem to zase

Gwen

10 let 2 měsíců zpět
Trvalý odkaz

Tak hlásím, že jsem to zase obešla...

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

In reply to vždyť máš vesmírné loďstvo! by Keneu

????!!!!!! To teda **********

Esclarte

10 let 2 měsíců zpět
Trvalý odkaz

????!!!!!! To teda ************************, ať zůstanu slušná! Co já proboha s námořníky? Co já proboha s rumem?!

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

Já bych věděla, co s rumem..

Profile picture for user strigga

strigga

10 let 2 měsíců zpět
Trvalý odkaz

Já bych věděla, co s rumem.. *melancholicky*

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

In reply to ????!!!!!! To teda ********** by Esclarte

Dát pracovníkovi?

Esclarte

10 let 2 měsíců zpět
Trvalý odkaz

Dát pracovníkovi?
Já i když bych třeba vyhrabala nějakou postavu, co hclastá, tak ne rum, a ještě k tomu ne námořníka, ach jóóóóó...

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

In reply to Já bych věděla, co s rumem.. by strigga

Fajn, je tam Liam Námořník,

Profile picture for user Tess

Tess

10 let 2 měsíců zpět
Trvalý odkaz

Fajn, je tam Liam Námořník, ale sakra kde tam mám vzít ten rum? A proč by měl plakat? Grrrrr...
Pláče rum námořníky?

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

Pláče někdo, když námořníci

Esclarte

10 let 2 měsíců zpět
Trvalý odkaz

Pláče někdo, když námořníci chlastají rum?

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

In reply to Fajn, je tam Liam Námořník, by Tess

A co na to Jan Tleskač?

Profile picture for user strigga

strigga

10 let 2 měsíců zpět
Trvalý odkaz

A co na to Jan Tleskač?

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

In reply to Pláče někdo, když námořníci by Esclarte

Taky chlastá?

Esclarte

10 let 2 měsíců zpět
Trvalý odkaz

Taky chlastá?

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

In reply to A co na to Jan Tleskač? by strigga

Já bych se mu nedivila..

Profile picture for user strigga

strigga

10 let 2 měsíců zpět
Trvalý odkaz

Já bych se mu nedivila..

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

In reply to Taky chlastá? by Esclarte

Jdu se namazat. Ale ne rumem.

Esclarte

10 let 2 měsíců zpět
Trvalý odkaz

Jdu se namazat. Ale ne rumem. Když tak mě má téma na svědomí.

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

In reply to Já bych se mu nedivila.. by strigga

Jejich ženy, milenky... dě...

Profile picture for user Terda

Terda

10 let 2 měsíců zpět
Trvalý odkaz

Jejich ženy, milenky... dě...

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

In reply to Pláče někdo, když námořníci by Esclarte

Neříkej, že tam není nějaký

Gwen

10 let 2 měsíců zpět
Trvalý odkaz

Neříkej, že tam není nějaký malý... za větrem... skladišťátko.
Když moh Vran sehnat tank. Pojízdný!

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

In reply to Fajn, je tam Liam Námořník, by Tess

No právě, že ho Vran už našel

Profile picture for user Tess

Tess

10 let 2 měsíců zpět
Trvalý odkaz

No právě, že ho Vran už našel.
Von nepláče...

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

In reply to Neříkej, že tam není nějaký by Gwen

Přeměněný nepláčou?

Gwen

10 let 2 měsíců zpět
Trvalý odkaz

Přeměněný nepláčou?

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

In reply to No právě, že ho Vran už našel by Tess

Ale plakat rum, to by byla

Profile picture for user Julie

Julie

10 let 2 měsíců zpět
Trvalý odkaz

Ale plakat rum, to by byla mutace.

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

In reply to Přeměněný nepláčou? by Gwen

Pardon, ale - DA FUCK? :D

Profile picture for user Lejdynka

Lejdynka

10 let 2 měsíců zpět
Trvalý odkaz

Pardon, ale - DA FUCK? :D

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

Má první myšlenka se tu nedá

Profile picture for user Eillen

Eillen

10 let 2 měsíců zpět
Trvalý odkaz

Má první myšlenka se tu nedá ventilovat, neb by i poslední zdání o mé slušnosti vzalo za své (i když, kdo mě vůbec ještě považuje za slušnou dívku...).
Druhá myšlenka se stáčela k našemu baru. Merlinžel v něm rum již není (a to ani tuzemák).
Třetí myšlenka zněla "Chtěli jste to? Máte to mít!" - naštěstí jsem ten nápad pohřbila dřív, než se snažil pořádně vyklubat.
Ufff, je to za mnou

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

Owlicious trucuje v koutě,

Profile picture for user Blanca

Blanca

10 let 2 měsíců zpět
Trvalý odkaz

Owlicious trucuje v koutě, protože nechce vzdávat svoji challenge a nic ji nenapadá. Já se zatím držím, protože mám letos volnější pravidla. Ale asi budu k inspiraci potřebovat tu lahvinku Taliskerky, co se mi tu někde válí...

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

Noe? Jonáš?

Melosira

10 let 2 měsíců zpět
Trvalý odkaz

Noe? Jonáš?

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

In reply to Owlicious trucuje v koutě, by Blanca

Dobře, oprava, věci ji

Profile picture for user Blanca

Blanca

10 let 2 měsíců zpět
Trvalý odkaz

Dobře, oprava, věci ji napadají. Rum do nich pašovat nechce. Děkuje za nápovědy.

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

In reply to Noe? Jonáš? by Melosira

tak generický alkohol tam

Profile picture for user Keneu

Keneu

10 let 2 měsíců zpět
Trvalý odkaz

tak generický alkohol tam Noemu ani pašovat nemusíš, ten tam je...

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

In reply to Dobře, oprava, věci ji by Blanca

No právě. Já myslím, že před

Melosira

10 let 2 měsíců zpět
Trvalý odkaz

No právě. Já myslím, že před vynalezením rumu by mohl projít i jiný alkohol. U pastelek taky prošly ledasjaké barvičky.

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

In reply to tak generický alkohol tam by Keneu

Doufejme. Na tom to asi

Esclarte

10 let 2 měsíců zpět
Trvalý odkaz

Doufejme. Na tom to asi založím.

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

In reply to No právě. Já myslím, že před by Melosira

Ztroskotání na Maltě?

Profile picture for user kytka

kytka

10 let 2 měsíců zpět
Trvalý odkaz

Ztroskotání na Maltě?

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

In reply to Owlicious trucuje v koutě, by Blanca

Hmmm... na tom by něco mohlo

Profile picture for user Blanca

Blanca

10 let 2 měsíců zpět
Trvalý odkaz

Hmmm... na tom by něco mohlo být. Díky!

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

In reply to Ztroskotání na Maltě? by kytka

Můj první nápad směřoval do

Profile picture for user neviathiel

neviathiel

10 let 2 měsíců zpět
Trvalý odkaz

Můj první nápad směřoval do lednice. Rum to není, ale cokoliv je cokoliv.
Takže asi jdu na další sebevykrádačku.

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

Málem jsem do tématu narvala

Esclarte

10 let 2 měsíců zpět
Trvalý odkaz

Málem jsem do tématu narvala pokráčko. Ale přišlo mi to tak blbý, že radši ne.

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

Vybavil se mi kapitán Rum z

Profile picture for user Quartermaster

Quartermaster

10 let 2 měsíců zpět
Trvalý odkaz

Vybavil se mi kapitán Rum z Černý zmije.
"Vy máte ženské nohy!"

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

Je ještě brzo na úpění?

Esclarte

10 let 2 měsíců zpět
Trvalý odkaz

Je ještě brzo na úpění?

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

Úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú

Profile picture for user neviathiel

neviathiel

10 let 2 měsíců zpět
Trvalý odkaz

Úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú??????????????????????????

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

In reply to Je ještě brzo na úpění? by Esclarte

Jsem tak ospalá, že je možná

Profile picture for user Rya

Rya

10 let 2 měsíců zpět
Trvalý odkaz

Jsem tak ospalá, že je možná pozdě na úpění! ;)

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

In reply to Je ještě brzo na úpění? by Esclarte

Úpy úpy.

Esclarte

10 let 2 měsíců zpět
Trvalý odkaz

Úpy úpy.
Ale zas jsem pro změnu jednou docela v pohodě a možná bude dobrý, když to tak ještě chvilku zůstane...

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

In reply to Jsem tak ospalá, že je možná by Rya

ÚúÚúÚúÚP!

Profile picture for user galahad

galahad

10 let 2 měsíců zpět
Trvalý odkaz

ÚúÚúÚúÚP!

Som pripravený! Chcem s hrôzou v očiach prečítať to nové téma!

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

In reply to Úpy úpy. by Esclarte

Smrt v očích...

Esclarte

10 let 2 měsíců zpět
Trvalý odkaz

Smrt v očích...
Úpy úpy, ještě chvilku...

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

In reply to ÚúÚúÚúÚP! by galahad

Náhodou, zase se potvrdilo,

Profile picture for user Aries

Aries

10 let 2 měsíců zpět
Trvalý odkaz

Náhodou, zase se potvrdilo, že čím šílenější téma, tím lepší. Dneska jsem to sledovala více méně průběžně a jedno drable úžasnější než druhý.

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

Že jo! Sice na to sama nejsem

Profile picture for user Aveva

Aveva

10 let 2 měsíců zpět
Trvalý odkaz
Že jo! Sice na to sama nejsem schopná nic napsat, ale většina zveřejněných drabblů se mi hodně líbila :o)
  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

In reply to Náhodou, zase se potvrdilo, by Aries

A mně se líbí jak se prvně

Profile picture for user Tora

Tora

10 let 2 měsíců zpět
Trvalý odkaz

A mně se líbí jak se prvně úpí u včera zadaného tématu, aby se následně mohlo hrůzou úpět u nově zadaného tématu!

Úpy Úpy hou... ehm úpy úpy úp

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

Z úpění do úpěšní. Je to

Esclarte

10 let 2 měsíců zpět
Trvalý odkaz

Z úpění do úpěšní. Je to nějaký kvílivý měsíc.

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

In reply to A mně se líbí jak se prvně by Tora

Pagination
  • First page « První
  • Předchozí stránka ‹ Předchozí
  • Stránka 1
  • Aktuální stránka 2
  • Stránka 3
  • Následující stránka Následující ›
  • Poslední stránka Poslední »
  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit