Dnes opět vypečené téma. Tak kdo bude s láskou vzpomínat na džina a korýše?;-)
A přitom je to tak zajímavá otázka...
Téma pro 20. 4. 2016: Pláčí námořníci rum?
Toto téma bude uzavřeno 20. 4. 2016 v 23:59.
Bodíky můžete sledovat zde.
Nezapomeňte si přečíst FAQ.
V případě nejasností konzultujte Pravidla.
Metodika počítání slov
20. 4. 2016 v 23:59
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Nevim. Fakt přátelé nevim.
Jeřabina
Nevim. Fakt přátelé nevim. Jakože opravdu. To není hysterie, prostě nevim.
Sibiř dneska nebude. Tak. To máte za to.
Pravda, na Sibiři pijí vodku.
KattyV
Pravda, na Sibiři pijí vodku. Zato ve velkém. A pak ji pláčí. Někde cestou se jim transformuje v rum.
No, tak jsem se asi hecla.
Jeřabina
No, tak jsem se asi hecla.
Jenom mi teď v hlavě hrajou Teenage Mutant Ninja Turtles!
Nevím, co námořníci, ale já
Carmen
Nevím, co námořníci, ale já už za chvíli budu s tímhle svým přístupem brečet kafe. natož nad tím tématem. Dovoluji si krátké osobní zoufalé vytí. *vyje*
Ale já tam nemám námořníky!!!
Gwen
Ale já tam nemám námořníky!!!
Námořníky pořídit a rozbrečet
Carmen
Námořníky pořídit a rozbrečet!
Díky... *sarkasmus*
Gwen
Díky... *sarkasmus*
I když... teda jako... totiž...
*přemýšlecí proces*
Na něco přijdeš! Bilkis mě
Carmen
Na něco přijdeš! Bilkis mě předběhla - není loď jako loď, třeba by se to nějak...
Ale máš tam aspoň vesmírné
Bilkis
Ale máš tam aspoň vesmírné lodě. Vím, že technicky jsou to piloti, ale jsou to tak trochu i námořníci, i když mají místo moře vesmír.
Tak jako technicky vzato, to
Gwen
Tak jako technicky vzato, to jsou námořníci... v uvozovkách... ve Star Treku jsou to taky námořníci...
Ale co s tim rumem?
všichni námořníci pijou rum..
Tora
všichni námořníci pijou rum... tam v tom baru, přece.
vždyť máš vesmírné loďstvo!
Keneu
vždyť máš vesmírné loďstvo!
EDIT
tož tady je funus...
...
pak dlouho nic...
...
a pak přijdu já s křížkem :)
Tak hlásím, že jsem to zase
Gwen
Tak hlásím, že jsem to zase obešla...
????!!!!!! To teda **********
Esclarte
????!!!!!! To teda ************************, ať zůstanu slušná! Co já proboha s námořníky? Co já proboha s rumem?!
Já bych věděla, co s rumem..
strigga
Já bych věděla, co s rumem.. *melancholicky*
Dát pracovníkovi?
Esclarte
Dát pracovníkovi?
Já i když bych třeba vyhrabala nějakou postavu, co hclastá, tak ne rum, a ještě k tomu ne námořníka, ach jóóóóó...
Fajn, je tam Liam Námořník,
Tess
Fajn, je tam Liam Námořník, ale sakra kde tam mám vzít ten rum? A proč by měl plakat? Grrrrr...
Pláče rum námořníky?
Pláče někdo, když námořníci
Esclarte
Pláče někdo, když námořníci chlastají rum?
A co na to Jan Tleskač?
strigga
A co na to Jan Tleskač?
Taky chlastá?
Esclarte
Taky chlastá?
Já bych se mu nedivila..
strigga
Já bych se mu nedivila..
Jdu se namazat. Ale ne rumem.
Esclarte
Jdu se namazat. Ale ne rumem. Když tak mě má téma na svědomí.
Jejich ženy, milenky... dě...
Terda
Jejich ženy, milenky... dě...
Neříkej, že tam není nějaký
Gwen
Neříkej, že tam není nějaký malý... za větrem... skladišťátko.
Když moh Vran sehnat tank. Pojízdný!
No právě, že ho Vran už našel
Tess
No právě, že ho Vran už našel.
Von nepláče...
Přeměněný nepláčou?
Gwen
Přeměněný nepláčou?
Ale plakat rum, to by byla
Julie
Ale plakat rum, to by byla mutace.
Pardon, ale - DA FUCK? :D
Lejdynka
Pardon, ale - DA FUCK? :D
Má první myšlenka se tu nedá
Eillen
Má první myšlenka se tu nedá ventilovat, neb by i poslední zdání o mé slušnosti vzalo za své (i když, kdo mě vůbec ještě považuje za slušnou dívku...).
Druhá myšlenka se stáčela k našemu baru. Merlinžel v něm rum již není (a to ani tuzemák).
Třetí myšlenka zněla "Chtěli jste to? Máte to mít!" - naštěstí jsem ten nápad pohřbila dřív, než se snažil pořádně vyklubat.
Ufff, je to za mnou
Owlicious trucuje v koutě,
Blanca
Owlicious trucuje v koutě, protože nechce vzdávat svoji challenge a nic ji nenapadá. Já se zatím držím, protože mám letos volnější pravidla. Ale asi budu k inspiraci potřebovat tu lahvinku Taliskerky, co se mi tu někde válí...
Noe? Jonáš?
Melosira
Noe? Jonáš?
Dobře, oprava, věci ji
Blanca
Dobře, oprava, věci ji napadají. Rum do nich pašovat nechce. Děkuje za nápovědy.
tak generický alkohol tam
Keneu
tak generický alkohol tam Noemu ani pašovat nemusíš, ten tam je...
No právě. Já myslím, že před
Melosira
No právě. Já myslím, že před vynalezením rumu by mohl projít i jiný alkohol. U pastelek taky prošly ledasjaké barvičky.
Doufejme. Na tom to asi
Esclarte
Doufejme. Na tom to asi založím.
Ztroskotání na Maltě?
kytka
Ztroskotání na Maltě?
Hmmm... na tom by něco mohlo
Blanca
Hmmm... na tom by něco mohlo být. Díky!
Můj první nápad směřoval do
neviathiel
Můj první nápad směřoval do lednice. Rum to není, ale cokoliv je cokoliv.
Takže asi jdu na další sebevykrádačku.
Málem jsem do tématu narvala
Esclarte
Málem jsem do tématu narvala pokráčko. Ale přišlo mi to tak blbý, že radši ne.
Vybavil se mi kapitán Rum z
Quartermaster
Vybavil se mi kapitán Rum z Černý zmije.
"Vy máte ženské nohy!"
Je ještě brzo na úpění?
Esclarte
Je ještě brzo na úpění?
Úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú
neviathiel
Úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú??????????????????????????
Jsem tak ospalá, že je možná
Rya
Jsem tak ospalá, že je možná pozdě na úpění! ;)
Úpy úpy.
Esclarte
Úpy úpy.
Ale zas jsem pro změnu jednou docela v pohodě a možná bude dobrý, když to tak ještě chvilku zůstane...
ÚúÚúÚúÚP!
galahad
ÚúÚúÚúÚP!
Som pripravený! Chcem s hrôzou v očiach prečítať to nové téma!
Smrt v očích...
Esclarte
Smrt v očích...
Úpy úpy, ještě chvilku...
Náhodou, zase se potvrdilo,
Aries
Náhodou, zase se potvrdilo, že čím šílenější téma, tím lepší. Dneska jsem to sledovala více méně průběžně a jedno drable úžasnější než druhý.
Že jo! Sice na to sama nejsem
Aveva
A mně se líbí jak se prvně
Tora
A mně se líbí jak se prvně úpí u včera zadaného tématu, aby se následně mohlo hrůzou úpět u nově zadaného tématu!
Úpy Úpy hou... ehm úpy úpy úp
Z úpění do úpěšní. Je to
Esclarte
Z úpění do úpěšní. Je to nějaký kvílivý měsíc.