Dnes opět vypečené téma. Tak kdo bude s láskou vzpomínat na džina a korýše?;-)
A přitom je to tak zajímavá otázka...
Téma pro 20. 4. 2016: Pláčí námořníci rum?
Toto téma bude uzavřeno 20. 4. 2016 v 23:59.
Bodíky můžete sledovat zde.
Nezapomeňte si přečíst FAQ.
V případě nejasností konzultujte Pravidla.
Metodika počítání slov
20. 4. 2016 v 23:59
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
mňau mňau
neviathiel
mňau mňau
Kykyryký.
Esclarte
Kykyryký.
Taky mám ráda tyhlety DMD
Rya
Taky mám ráda tyhlety DMD lidové tradice... :-D
(možná jsou to jediné lidové tradice, které mám ráda)
úpúpúpúpúpúpúpúpúpúpúpúpúpúpúpúpúúúúúúúúúúú!
Ano, som tu síce nový
galahad
Ano, som tu síce nový (relatívne, pred rokmi som neodolal napísať si zopár drabble), ale úpenie sa mi veľmi zapáčilo.
Úúp!
Úp!
Esclarte
Úp!
Nikdy není brzo (ani pozdě)
Kumiko
Nikdy není brzo (ani pozdě) na úpění!
Úpy úp!!!
Edit: I když, když už je nové téma, tak je trochu pozdě. :D
Vzhledem k tomu, že už jsem
Rya
Vzhledem k tomu, že už jsem se probrala, souhlasím :-)
úúúúúúúúúPúúúúúúúúúúúúúPúúúúúúúúúúPúúúúúúúúúúPúúúúúúúúúúúP!!!!!!!!
Ono je nové téma?! KDE? :-)))
Rya
Ono je nové téma?! KDE? :-)))
Jsem se fakt lekla! :-)
Rya
Jsem se fakt lekla! :-)
Fatamorgána!
galahad
Fatamorgána!
Témamorgána!
Kachna za koment!
Kumiko
Kachna za koment!
:-D
neviathiel
:-D
Není! Ale už se mi to párkrát
Kumiko
Není! Ale už se mi to párkrát stalo, že jsem chtěla napsat ještě úpy, úpy a ono už bylo téma. :D
Mně se to stalo těsně po
Esclarte
Mně se to stalo těsně po odeslání příspěvku.
Pro připomenutí, původním
Rya
Pro připomenutí, původním smyslem úpění bylo právě přivolání tématu :-) neměli bychom být tudíž překvapení, že to funguje :-D
Smyslem ano, ale pořád je tam
neviathiel
Smyslem ano, ale pořád je tam pouze korelace a ne kauzalita! :-D
Tématový reflex?
Esclarte
Tématový reflex?