"Tato zbraň je velice účinná," řekl ředitel společnosti pro výrobu zbraní.
"A jak mi to můžete dokázat?" odpověděl generál.
"Snadno, například ve válce v Sýrii jsme to vyzkoušeli. Nepřátelé byli unavení po cestě a toho jsme využili k vyzkoušení zbraně. Když jsme vypálili z tanků, nepřátelé se podivili, že místo toho, aby umírali, se z nebe začaly snášet maršmelouny. Nepřátelé okamžitě upustili své zbraně a začali sbírat maršmelouny. Potom přišel nálet, teda jiný nálet, než známe, bomby vybouchly už ve vzduchu a na zem se začalo snášet tisíce balení kofol. A potom se k nám nepřátelé přidali," dopověděl větu ředitel.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
To by bylo krásné řešení
Aries
To by bylo krásné řešení
Jé!!!
Profesor
Jé!!!
Tohle je super nápad.:-)))
Děkuju
Kraken
Děkuju, nedáš si maršmeloun a kofolu?
Kofoly třeba kamion, ale
Profesor
Kofoly třeba kamion, ale maršmelouny nemusím... Nemáš žížalky?;-)
Mám!!!!
Kraken
Mám!!!!
"Zisk z prodeje léků na
Viviana Stellata
"Zisk z prodeje léků na cukrovku a zubních náhrad posléze drasticky vzrostl..." :D
Komentár dňa :D
galahad
Komentár dňa :D
No to je krásný řešení! Super
strigga
No to je krásný řešení! Super!
Dobrý!
Faob
Líbí se mi ta představa zpocených a zaprášených vojáků, jak se cpou maršmelouny a popíjejí k tomu kofolu...
Moc krásná pointa. :-)
Kumiko
Moc krásná pointa. :-)
No né
Kraken
No né, to je rychlost, ten vzrůst komentářů.
Skvělá pointa!
Arenga
Skvělá pointa!
Kéž by to takhle bylo i ve skutečnosti.
Asi jim t toho nafouknou
mamut
Asi jim t toho nafouknou bříška, ale je to mlsně zákeřné :D
^v^
Blanca
Já bych k tomu ještě přidala vypuštění koťátek/šťeňátek/fretek... to už by potom teprve protistrana neměla šanci :)
vojáci se nacpou
Tora
vojáci se nacpou maršmelounama, zalejou to kolou a puknou? :)
geniální strategie
gleti
geniální strategie