Gentleman na zemi mu dělal starosti. Ale těšilo ho to. Měl ho svým způsobem docela rád. Pokynul rukou a gorily ležícího muže zvedly.
"Omluvte, prosím, jejich hrubost, ale potřebujeme vaši odpověď," pronesl laskavě.
Muž ztěžka nadzvedl hlavu a usmál se.
"Nezlobte se, skutečně mě to mrzí, ale nemůžu vám pomoct," snažil se vyslovovat, ale chroptěl.
"Nechceme po vás nic víc než odpověď, to mi snad nemůžete mít za zlé," pokračoval v mírném tónu.
"Je mi nesmírně líto, ale... nic nevím."
"Odpusťte mi, ale já vám to tak docela nevěřím," pokynul gorilám, které srazily muže zpět na zem.
Zbytečně. Nic nevěděl.
Psáno podle snu. Chtěla jsem zachytit ten zvláštní, až nestvůrný pocit sympatií, jaký může oběť cítit ke svému trýzniteli. (Nevím, zda se mi to povedlo, chm.)
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Teda ty máš sny. Chudák
Aries
Teda ty máš sny. Chudák gentleman, je na tom podobně jako Břetislav
Tenhle je tak rok starý. :)
Lee
Tenhle je tak rok starý. :) Chudák gentleman jsem byla já... Taky by mě zajímalo, kde to beru. Díky za komentář. :)
Ajé, násilných snů se dost
strigga
Ajé, násilných snů se dost děsím.. ale skvělá myšlenka!
No, na tomhle bylo spíš
Lee
No, na tomhle bylo spíš děsivé, jak byl hezký. Začala jsem uvažovat, jestli ve mně není něco pokřiveného.
Že by další chudák, co má
Terda
Že by další chudák, co má štěstí na akční sny a sny ve variacích na téma "zabijte snícího na sto různých způsobů"? Soucítím s nebohým gentlemanem.
Sny, ve kterých umírám, vůbec
Lee
Sny, ve kterých umírám, vůbec nejsou ty nejhorší, nejhorší jsou ty, kde mě dostanou a nezabijou... Ale na noční můry mám naštěstí v posledních letech štěstí, vyhýbají se mi. :)
Gentleman děkuje.
Brrrr... Je to spíš děsivé.
Kumiko
Brrrr... Je to spíš děsivé. Byť ta sympatie tam je.
No, jo, sto slov je málo. A
Lee
No, jo, sto slov je málo. A taky je ten pocit pro mě dost neuchopitelný.
Působivý je ten kontrast
Regi
Působivý je ten kontrast hyperkorektního vyjadřování a brutality.
Jsi vpravdě sova, to byla
Lee
Jsi vpravdě sova, to byla druhá hlavní věc, kterou jsem chtěla postihnout. :)
Díky.
Hodně originální...
Faob
... uchopení tématu. Zajímavé je to celé, popsáno mistrně. Řekl bych ale, že tyto starosti hodně "temně krásné".
To jistě, těžko říct, co se
Lee
To jistě, těžko říct, co se honí hlavou člověku, který si užívá mučení druhých lidí.
Díky za komentář.
To není příjemný sen tedy...
Tora
To není příjemný sen tedy... ale popsán mistrně.
Byl hrozně zajímavý a líbil
Lee
Byl hrozně zajímavý a líbil se mi... To je na tom to děsivé. Díky moc.