Urazil moji zemi? Urazil moje rodiče, které jsem před pár dny pohřbil v troskách našeho domu?
Bolest mě zbavila sebekontroly. Mrsknul jsem po něm rukavici a vyšel před krčmu.
Moje výzva ho rozesmála, ale měl dost slušnosti, aby mě následoval ven.
Až na denním světle jsem zjistil, jakou jsem udělal chybu.
Na univerzitě jsme měli portréty současných vládců ostrova i jejich předků. Tenhle obličej bych si nespletl nikdy. Přede mnou stál král Fulgor, do jehož služeb jsem se chystal vstoupit.
Hozenou kostku ani rukavici nevrátíš. Jestli jsem ho vyzval z tajené touhy zemřít, měl jsem to mít. Takového protivníka neporazím.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
ale třeba bude král velkorysý
Aries
ale třeba bude král velkorysý...
Nemůže zabít hlavního hrdinu
Keneu
Nemůže zabít hlavního hrdinu v první třetině příběhu. :) A ano, umí být i velkorysý a toho mladýho pitomečka si chce hlavně proklepnout, jestli je k něčemu. Vůbec netuší, že mladý pitomeček je studovaný a jeho inkognito prohlédl.
Díky za komentář.
Záleží, jak dobře bude
KattyV
Záleží, jak dobře bude bojovat.
Přesně, to je ono. Ale na
Keneu
Přesně, to je ono. Ale na druhou stranu, nemůže bojovat až moc dobře, aby náhodou krále nepoškodil :) Díky za komentář.
Bezvadný, chci pokračování
Rya
Bezvadný, chci pokračování teď hned!
Bhahahaha há.
Keneu
Bhahahaha há.
Ehm. Já s tímhle příběhem žiju dobrých dvacet let. Má mapu, spoustu jmen a střípky příběhů, ale pochybuju, že bude někdy vyprávěn jako celek. Já ty dlouhý věci prostě neumím.
Děkuju za komentář.