Zdravím, vospolok.
Moje spisovateľské pokusy začali ešte keď som mala šesť, zoznamovala sa s abecedou a vzala si do hlavy, že napíšem fantasy román so zvieracími protagonistami, ktorý si budem aj sama ilustrovať. Z toho zišlo. Druhá fáza nastala na druhom stupni ZŠ v podobe básní. Tá ma napokon prešla tiež, ale medzitým som objavila fanfikciu a drabble (ktorého limity sa mi väčšinou nedarilo spĺňať) a dostala nápady na novú vlastnú tvorbu a vyzerá to, že už to bude doživotné. Tak snáď s tým poteším aj miestne osadenstvo.
Moje texty možno nájsť aj na AO3 pod rovnakou prezývkou ako tu. Okrem slovenčiny to občas skúšam aj s angličtinou a češtinou.
Moje spisovateľské pokusy začali ešte keď som mala šesť, zoznamovala sa s abecedou a vzala si do hlavy, že napíšem fantasy román so zvieracími protagonistami, ktorý si budem aj sama ilustrovať. Z toho zišlo. Druhá fáza nastala na druhom stupni ZŠ v podobe básní. Tá ma napokon prešla tiež, ale medzitým som objavila fanfikciu a drabble (ktorého limity sa mi väčšinou nedarilo spĺňať) a dostala nápady na novú vlastnú tvorbu a vyzerá to, že už to bude doživotné. Tak snáď s tým poteším aj miestne osadenstvo.
Moje texty možno nájsť aj na AO3 pod rovnakou prezývkou ako tu. Okrem slovenčiny to občas skúšam aj s angličtinou a češtinou.