Je to pokus... Třeba to napíšu jako delší pohádku.
Jde hloupý Honza s rancem a sípá vysílením. Pomalu mele z posledního. I objeví se kouzelný dědeček a smiluje se nad ním. Luskne prsty a objeví se trakař. Honza poděkuje a naloží svůj náklad na trakař.
Kousek dál mu kolečko zapadne v potoce do bahna. Honza pláče. Vodník se smiluje a promění trakař v krávu. Honza poděkuje a vede pomocníka lesem.
Uvidí to pták Noh a přiletí a krávu odnese v drápech. Akorát ranec zůstal na zemi. Tu se zjeví princezna Xénie a otáčí prstenem a povídá: "Tu máš Teslu, budeš řidič." Honza děkuje, mává soumařině a řídí Teslu.
Konec.
Nejsem znalec aut, Tesle fandím... a Xenie měla s prstenem moderní plány, tak se mi to zdá fajn.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
To je hodně vtipná pohádka :-
Aries
To je hodně vtipná pohádka :-)
Na hraně fantazije
Jahodový pohár
No nevěděl jsem jestli to dám... risk i nepopulární značky auta, možná právě pro tu parodiji... jinak je třeba se zasmát. Díky za tenhle a jiné komentáře.
Pohádka vtipná, jen aby s
mamut
Pohádka vtipná, jen aby s Teslou někde neuvízl :)
A, prosím, hloupý Honza, trošku ti vyměkl z té dřiny :)
Veselá pohádka, vypadá to, že
Esclarte
Veselá pohádka, vypadá to, že končí dobře.