Nelíbejte učitele za jízdy

Obrázek uživatele Danae

Nelíbejte učitele za jízdy 5

A/N: Krátká závěrečná kapitola. Vše ze záhlaví čtvrté kapitoly platí i zde – ale dvé díků se cítím povinná zopakovat. Díky Smrtijedce za trpělivost a neviâthiel za neocenitelný betaread.

Obrázek uživatele Danae

Nelíbejte učitele za jízdy 4

A/N: Tak konečně :) Moc se omlouvám za šestiměsíční prodlevu a jako kompenzaci nabízím hned dvě kapitoly, které tento příběh uzavřou. Mé poděkování patří: Smrtijedce za nebeskou trpělivost, i když se jí Vánoce protáhly až do srpna, všem čtenářům, kteří se sem i po takové době vrátí, všem komentátorům, těm laskavějším za povzbuzení, těm ostřejším za popíchnutí – obého mi bylo třeba, Sothis za upozornění na formulační nepřesnosti.
A nakonec, ale z celého srdce – neviâthiel za betaread, jaký jsem přesně v tu chvíli potřebovala: povzbudivý, pregnantní, plný podnětných poznámek a rychlý jako blesk. Já i závěr této povídky jsme tvými dlužníky.

Obrázek uživatele Danae

Nelíbejte učitele za jízdy 3

Třetí kapitola vánoční povídky pro Smrtijedku. Moc se omlouvám obdarovávané i dalším čtenářům za dlouhou prodlevu. Už zbývá jen jedna kapitola, vážně...

Obrázek uživatele Danae

Nelíbejte učitele za jízdy 2

2. kapitola povídky pro Smrtijedku

Obrázek uživatele Danae

Nelíbejte učitele za jízdy 1

Milá Smrtijedko, tvé přání bylo tak inspirativní, že se mi nějak samovolně rozrostlo pod rukama. Jako dárek pod stromeček ti tedy nabízím alespoň první kapitolu, snad se ti bude líbit. Budu se snažit, aby byla povídka do konce roku kompletní. Veselé Vánoce!
Poznámka: Přístupná SS/HG inspirovaná písní "When I Kissed The Teacher" od Abby. Navazuje na Relikvie smrti, ovšem v režimu EWE (Epilogue? What Epilogue?). Ignoruji tedy všechny informace následující za nadpisem „O devatenáct let později“. JKR patří všechna čest i práva.

-A A +A