Nechtěl jsem vytvářet nový fandom kvůli světu v jediné dokončené povídce.
Takže ten svět i povídku najdete tady.
Like it!© - Probuzení
http://www.piste-povidky.cz/dilo/102011
Možná až někdy příště, až toho třeba bude víc.
Hezké čtení :)
Edit: vytvořen fandom
Hledáte práci?
Zábavu?
Změnu?
Tohle všechno a ještě mnohem víc na Vás čeká v Like it!
Víme, že to víte. To vše je přece Like it!
Přesto...
Nebuďte jen konzumenty.
Buďte v pozadí.
Tvořte a hlídejte svět.
Veďte svět a řiďte jeho chod.
Staňte se moderátory a administrátory.
LIKE IT!
Drabble upraveno odstraněním céček, aby mělo opravdu padesát slov dle nových pravidel...
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
tak já ti to lajknu :-)
Aries
tak já ti to lajknu :-)
Díky. :D :D :D
kopapaka
Díky.
:D
:D
:D
Já taky :) jojo, na to si
Rya
Já taky :) jojo, na to si dobře vzpomínám. Tak trochu nebezpečná výzva.
Tyjo, to zní, že si to asi
strigga
Tyjo, to zní, že si to asi přečtu!
Příliš mnoho slov!
Nifredil