JJJKKP.
Áááá... to je úleva. Zpátky doma.
*vrtí se v pilotním křesle a rozhlíží se okolo sebe, jestli kluci mezitím něco nevyvedli*
Resolute se řítila hyperprostorem vstříc další misi. Téměř každodenní rutina. Jen tu byl maličký rozdíl. Místo dvou Jediů měla na palubě tři.
Gwen dorazila na můstek s Mimasem po boku v rekordním čase.
"Tak jak ti dupou králíci, Rexi?" otázala se stále pod vlivem Velikonoc Anakinova kapitána.
"Já nemám králíky, generále. Ať je to, co je to," pronesl zaraženě Rex.
"Tak ti nějaké pořídíme."
"Já žádný nechci," zamumlal klon nešťastně, ale Gwen už mezitím odešla k Anakinovi a Ahsoce.
"Takže můžeme začít?"
"Můžeme."
Nezačali. Na můstek vešel komunikační důstojník a podával Gwen komlink.
"Naléhavý hovor, generále."
"Kdo volá?"
"Nějaký Nature."
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
:D Nene! To je tak perfektní.
Blanca
:D Nene! To je tak perfektní. A ano, každý klon by měl mít aspoň jednoho králíka! *chuml*
*představuje si to*
Gwen
*představuje si to*
Sedm klonů, každý má v náručí králíka. V různejch barvách. Různý rasy.
To je tááák roztomilý!
To by nešlo. Nikam bychom se nedostali a březen bychom strávili v horečnatém zmatku...
Lol, chudák Rex. :D
Tenny
Lol, chudák Rex. :D