Pro Iantoucha, jelikož mě inspiroval. Skvíme se!
„Já, když se vidim, tak bych do sebe šel," řekl první Narcis.
„To já bych s nikým jiným než se sebou ani nespal,“ přitakal druhý Narcis.
„Měli bychom založit spolek lidí jako my - krásných a úžasných.“
„Ano! Spolek Narcisů! Budeme se scházet a drbat si ega!“
A spolek byl na světě. „Skvíme se!“ bylo jeho motto. Narcisové se scházeli, drbali si ega - občas vzájemně - a vedlo se jim dobře. Až jednoho dne...
„Zlá zpráva, Druhý. Ti, které jsme odmítli, založili vlastní spolek,“ pravil První.
Druhý Narcis pokrčil rameny. „Well? A jak se jmenují?“
„Masožravky!“
„Oškliví, zelení, zubatí...?“
„A pěkně nasraní!“
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Vy jste v...:D Taky se skvím!
hidden_lemur
Vy jste v...:D Taky se skvím!:D
Volové? :D Ine!
Quartermaster
Volové? :D Ine!
Ale to je zlé! Musím honem
Iantouch
Ale to je zlé! Musím honem běžet k zrcadlu a stokrát si zopakovat, jak jsem krásný!
Skvímseskvímseskvímse,
Quartermaster
Skvímseskvímseskvímse, masožravky mě živýho nedostanou!
Oškliví, zelení, zubatí a
Carmen
Oškliví, zelení, zubatí a nasraní. To je hernajz ale daleko lepší než třeba Mladí a neklidní. :D
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Quartermaster
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
Jak k tomu pak přijdou Staří
hidden_lemur
Jak k tomu pak přijdou Staří a nervózní?
Kachnu za drabble autorce a
Dangerous
Kachnu za drabble autorce a kachnu za tenhle komentář.