Fandom: určitě ho znáte, takže neřeknu – přišli byste o pointu
Obyčejné odpoledne. Všední, možná trochu nudná cesta. Místo, kudy procházel několikrát týdně. A ve městě bylo už dlouho bezpečno, takže ho ani nenapadlo se bát.
Chytili ho do pasti. Za zády neměl nic, jen drsnou dřevěnou stěnu.
Dopadly první rány. Ruce měl sevřené v pěst, ale nepoužil je. Nemělo to smysl. Bylo jich moc.
Kroky příchozího neslyšel. Nevnímal ani slova, která stejně nebylo určena jeho uším. Ale pochopil, že bát se začali ti druzí.
Vzhlédl. Blond vlasy. Zářivý úsměv. A ruka natažená k němu s neodmítnutelnou nabídkou.
„Budeme přáteli na život a na smrt. Jmenuji se Mirek Dušín. A ty?“
PS: No jo, Rychlošípáci, no. A může za to Julie s tím jejím odpočítáváním... :-)
Ne, 2010-04-04 20:25 — Julie
Tak tuhle nákazu šířím
Tak tuhle nákazu šířím opravdu ráda:-) Jen víc Rychlých šípů!
St, 2010-04-07 17:03 — Profesor
No, mne jsi tedy nakazila.
No, mne jsi tedy nakazila. Důkazem jsou má dvě drabble z tohoto fandomu.
Jarka/Mirek jsou dobrý pár. Co dobrý, Dokonalý a téměř kanonický.
Ne, 2010-04-04 08:21 — Rebelka
Je to bezvadné!
Jachá, přesně o tomhle jsem taky chtěla psát, jen mě nenapadlo, jak to udělat, abych utajila fandom :). (A taky jsem byla ovlivněna Julií. :D)
Ne, 2010-04-04 11:22 — Lejdynka
Proboha, to tady s tím budeme
Proboha, to tady s tím budeme dokonce tři? :)) Utajení fandomu jsem vzdala v polovině.
(kdo v tomhle případě nebyl ovlivněn Julií? :))
Ne, 2010-04-04 16:00 — Rebelka
Nebudete, teda aspoň ne díky
Nebudete, teda aspoň ne díky mně :). Jenom, že můj první nápad bylo napsat přesně tuhle scénu u ohrady, takže mě to pobavilo :).
So, 2010-04-03 23:40 — Lejdynka
Já to věděla! Já to věděla,
Já to věděla! Já to věděla, že to svoje mám zveřejnit hned, jak to dopíšu, protože to jinak napadne ještě někoho a já ztratím originalitu! :) Hádej, co mám já.
Jinak - jo, je. Já vím, že on je.
Budou, a budou. Ačkoli teď tedy nemluvím o slashi, pže můj pár je jinde.
Líbí :)
So, 2010-04-03 23:47 — Jacomo
Přiznám se bez mučení
Přiznám se bez mučení, že snaha o první místo co do originality je přesně ten důvod, proč tady blbnu v 0:43. Přesto se omlouvám. *kajícný obličejík*
A neměla jsem až tak na mysli slash, jako spíš to, že mi je Julie znovu vyvolala z poněkud zaprášeného šuplíčku dětských lásek. Za což jí patří velký dík.
So, 2010-04-03 23:57 — Lejdynka
To nic, můžu si za to sama,
To nic, můžu si za to sama, protože jsem přemýšlela o tom, že to sem přidám ještě než půjdu pryč, ale byla jsem na to moc líná. To mám za to :)
Ne, já vím, že nejspíš ne, mně to ani nic takového neevokovalo. SPíš jsem myslela, že oba jsou GS, ať tak či tak :) Jojo, Julie rozpoutala bouři.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit