Obávám se, že dnes vás příliš nepotěším. My jsme si to ale opravdu nevymyslely!O:-)
Útěchou vám možná může být, že dnes jsem si zapomněla (tradičně dubnově) v práci klíče a doteď seděla na studených schodech a čekala na manžela, aby mě pustil domů.
Jako dobrou zprávu vám zase mohu říct, že podle mě už letos opravdu hůř nebude!
Pěkné drabblení!
Téma pro 10. 4. 2019: Periferní bicáček
Toto téma bude uzavřeno 10. 4. 2019 v 23:59.
Bodíky můžete sledovat zde.
Nezapomeňte si přečíst FAQ.
V případě nejasností konzultujte Pravidla.
Metodika počítání slov
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Takže nepanikaříme.
Esclarte
Takže nepanikaříme.
Já u sklepmistra. Ale to bylo
Terda
Já u sklepmistra. Ale to bylo únavou...
Já už se trochu bojím úpět...
Tora
Já už se trochu bojím úpět...
A eh.. už víme, kdo je autor
Tora
A eh.. už víme, kdo je autor toho úžasného periferního bicáčku? Přiznal se někdo?
Zatím ne a z opatrnosti ani
Esclarte
Zatím ne a z opatrnosti ani nebyl prozrazen. A nevím, možná by ho to chtělo ještě chvilku odležet.
Prosím vás, začněte někdo
Roedeer
Prosím vás, začněte někdo pořádně úpět, ať už je tenhle hnus pryč.
Tak jo.
Esclarte
Tak jo. Úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú.
Nenene! Dokud není nádobí v
Rya
Nenene! Dokud není nádobí v myčce a prádlo v pračce, žádné téma být nesmí a jedenácté už vůbec ne! :-)))
Úpolín úpénlivě úpí úpornou
Terda
Úpolín úpénlivě úpí úpornou únavou.
Úplavice, utrpení.
Esclarte
Úplavice, ukrutné utrpení.
Já nemám krisi, já mám bacila
Apatyka
Já nemám krisi, já mám bacila. A je mi blbě. A chci téma :))
ÚÚÚÚP ÚÚÚÚP! ÚÚÚÚP! ÚÚÚÚP! ÚÚÚÚP! ÚÚÚÚP!
Koukej se uzdravit! ;)
Remi
Koukej se uzdravit! ;)
Kejch! :))
Apatyka
Kejch! :))
Úporně úpím o téma příznivé.
Tora
Úporně úpím o téma příznivé. Jedenáctka je šťastné číslo! Určitě!
Ano mohli jsme pro vás vybrat
Eillen
Ano mohli jsme pro vás vybrat normální téma. A krásné! Stověžatý tatíček, punková nutrie a potom nějaká ta vábnička pro nováčky... Ale my jsme řekli: ,,NE"! Když utrpení, tak pro všechny.
(aneb tak nějak si představuji myšlenky Nif, když s radostí tuhle hrůzu zveřejnila. A protože se bojím, co dalšího může přijít, dnes se odmítám úpění zúčastnit)
Ono téma stejně přijde. A čím
Esclarte
Ono téma stejně přijde. A čím později, tím blbějc se bude usínat.
Dneska usnu i bez tématu.
Eillen
Dneska usnu i bez tématu. Úplně v pohodě. Protože středa :-D
No nic, jdeme se koukat na seriál. Sem tam juknu na mobilu, co je tu nového, ale pro dnešek to vzdávám
No právě. Na sklepmistra jsem
Terda
No právě. Na sklepmistra jsem byla úplně vyčerpaná, jak jsem čekala až do půl jedný.
Možné téma chrní ve sklepě.
Esclarte
Možné téma chrní ve sklepě.
Já věřím, že zítřejší téma
Apatyka
Já věřím, že zítřejší téma bude klidné, ale že ta pravá hrůza přijde pozítří... :))
Proč pozítří?
Eillen
Proč pozítří?
Protože zítra se bojíme, co
Apatyka
Protože zítra se bojíme, co že to po bicáčku bude, ale pozítří ostražitost poleví.
(Apatyka má teplotu, je jí blbě a je sjetá paralenem. Je nutno k ní a její logice takto přistupovat.)
Jo tak. To dává smysl.
Eillen
Jo tak. To dává smysl.
A Apatyka povinně zapluje do peřin a bude se potit, ať je jí brzy lépe
Rozkaz! :) Ale téma budu
Apatyka
Rozkaz! :) Ale téma budu kontrolovat :))
Povoluje se. :-)
Eillen
Povoluje se. :-)
Děkuji :)
Apatyka
Děkuji :)
No poté, co se na téma čekalo
Rya
No poté, co se na téma čekalo do rána, to byla trochu podpásovka, to ano. Mně je to teda jedno, ale přimělo mě to k zamyšlení...
Myslím, že pořadí už bylo
Esclarte
Myslím, že pořadí už bylo dáno předem.
Úpím, úpím, nemám vůbec klid,
Tora
Úpím, úpím, nemám vůbec klid, úpím,
úpím, já už ho chci mít
nesnídám nesvačím jen na mobil přitlačím
nevidím nevidím žádné téma nevidím
a tak
úpím úpím nemám vůbec klid
úpím, úpím, já už ho chci mít
Promińte, vážení (tududududu)
Esclarte
Promińte, vážení (tududududu),
to chce velké úpění.
ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚPPPPPP!!!
wandrika
ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚPPPPPP!!!
Fuj, to jsem se lekla! :-DDD
Rya
Fuj, to jsem se lekla! :-DDD
Já taky.
Terda
Já taky.
Tady drnčelo sklo.
Esclarte
Tady drnčelo sklo.
Hovorila si "velké úpění",
wandrika
Hovorila si "velké úpění", tak...
No nič :D
Tak teď jestli to dolétlo až
Esclarte
Tak teď jestli to dolétlo až k tématu, aby se konečně vyhrabalo z toho sklepa.
já taky!
Tora
já taky!
ÚÚÚÚÚÚÚÚPPPPPPPPPP
Remi
ÚÚÚÚÚÚÚÚPPPPPPPPPP
Jsem barvoslepá, nebo úpíš
Apatyka
Jsem barvoslepá, nebo úpíš zeleně?
No asi jo, protože já úpím
Remi
No asi jo, protože já úpím tak... červeně? vínově? :D
Asi mě má už počítač dost a nechce mi dát správný barvičky... ;)
:D
Apatyka
:D
ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ
Rya
ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ
ÚÚÚP
Rya
ÚÚÚP
Helemese, když se úpí barevně
Rya
Helemese, když se úpí barevně, je téma :-)
Asi začínám trpět zadržovanou
Esclarte
Asi začínám trpět zadržovanou tvořivostí. Skoro bych zvrhle uvažovala o napsání mimosoutěžní stoslovky, ale na bicáček ne.