Doprovodný text k
http://i.lidovky.cz/07/082/lnmaxi/HLM1d0353_BOJ_O_POLIBEK.JPG
Aničko, ještě neodcházej. Musím ti to říct. Mám tě moc rád.
„Pomóc, chce mě líbat.“
„Ty vyvádíš. Dám ti jen pusu na rozloučenou. Slib mi, že se tu zítra sejdeme. Musíš přemluvit mamku, aby tě vzala zase sem do parku. Já to taky udělám. Budeme si spolu hrát na písku. Jestli chceš, půjčím ti tříkolku. Nebo si můžeme hrát na mamku a taťku, chceš?“
„To nemyslíš vážně, Same, to bys mi pořád jen líbal a pak bychom měli moc dětí. To né.“
Jak chceš. Můžu vzít autíčko na ovládání. To se ti bude líbit. Tak pac a pusu. Ahoj zítra.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Pobavilo o to víc, že hlídám
Gwendolína
Pobavilo o to víc, že hlídám chlapečka jménem Sam. :) Na pískovišti ale líbal nějakou Elišku a vozili spolu její panenku.
:D Malé děti jsou prima. Mám
Aplír
:D Malé děti jsou prima. Mám je ráda.
Hezké! :-)
Rya
Hezké! :-)
Děkuju!
Aplír
Děkuju!
To je roztomilé :)
Blanca
To je roztomilé :)
Dík. :)
Aplír
Dík. :)