Dopadení
Přiznejte se bez mučení: kdo tohle vymyslel???
V domě se dělo něco podivného.
Nejprve zmizela čokoláda. Maminka se zlobila, protože čokoláda není zdravá.
Pak zmizela šunka. Dědeček se strašně rozčílil, protože tu šunku dostal k narozeninám.
Nikdo cizí v domě nebyl. Žádné stopy.
Maminka zavolala na pomoc strýčka. Nikdo jiný přece se záhadami nemá zkušenosti.
Strýček moudře pokýval hlavou: „Máš tady ještě něco dobrého? Nastražíme past.“
V noci nakladl po domě kolečka salámu, schoval se a číhal.
Azor a Elsa vběhli strýčkovi Baskervillskému rovnou do tlapek.
Případ byl vyřešen.
Jediný, kdo nebyl spokojen, byl dědeček.
„Deset deka salámu!“ zavyl. „To bylo salámu! A teď je taky fuč!“
S touto rodinkou jste se již mohli seznámit tady a tady
- Číst dál
- 2 komentáře
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit