Volně navazuje na toto loňské drabble
„Až vyrostu, bude ze mě filmová hvězda,“ pronesla rozhodně Elsa a nakrucovala se před zrcadlem, v němž si zálibně prohlížela svůj odraz. „Všichni mě budou obdivovat, fotit do časopisů a nechají se podle mě stříhat. Mami, potřebuju jít fakt nutně do salonu krásy!“
Maminka obrátila oči v sloup.
„Budu slavnější než Lassie,“ pokračovala Elsa.
„Pche!“ poštěkával na Elsu Azor. „To já budu slavnější než Rin Tin Tin!“
„Ticho,“ zavrčela maminka a odkráčela s mobilem v pacce do vedlejšího pokoje.
Štěnátka měla evidentně poslouchat více strýce, když u nich byl kdysi výjimečně na návštěvě.
Je na čase pozvat strýčka Baskervillského znova.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
A hele, tak ono to má i
Esclarte
A hele, tak ono to má i pokračování. Asi se nakonec dalo čekat, že slavný strýček bude pro ně spíš lákadlo než varování.
No - pubertální mládež je asi
Peggy
No - pubertální mládež je asi všude stejná: u dvounožců i u pejsků :-) Kdepak dát na varování moudrých a zkušených příbuzných :-)))
Díky za komentář!